قیمت بیت کوین در ۲ جولای ۱۴۰۱ / نظرات مختلف در مورد آینده رمزارز معروف


قیمت بیت کوین هنوز از مرز ۲۰۰۰۰ دلار فراتر نرفته است. بیت کوین در حال حاضر به ۲۰۶۹۹ دلار رسیده است که نسبت به روز گذشته ۶۶۷ دلار افزایش یافته است.

برای دسترسی سریعتر به آخرین اخبار ارزهای دیجیتال، اینستاگرام Comapress را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود.

به گفته کاماپرس، سطح ناامیدی و دلسردی در میان فعالان بازار کریپتو افزایش یافته و برخی از دولت‌ها و مخالفان این بخش نیز این موضوع را تشدید می‌کنند. اخیراً یک روزنامه دولتی چینی پیش بینی های عجیبی انجام داد تا مخاطبان خود را از سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال منصرف کند. همین روزنامه به سرمایه گذاران کریپتو اعلام کرد که ارزش بیت کوین به زودی صفر خواهد شد! به گفته مطبوعات چین، بیت کوین چیزی بیش از یک سری کدهای دیجیتالی نیست و بازگشت سرمایه در آن عمدتاً با خرید و فروش با سقف قیمت به دست می آید.

اخبار مرتبط را بخوانید:

اما برخی از تحلیلگران بازار کریپتو نسبت به آینده بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال خوشبین هستند و می گویند بیت کوین نمرده است. در حال حاضر نبرد گاو و خرس در بازار در مرز ۲۰۰۰۰ دلار است و به همین دلیل قیمت بیت کوین در این محدوده در حال افزایش و کاهش است.

چگونه ارزهای دیجیتال را بلافاصله مبادله کنیم؟

برخی بر این باورند که وضعیت فعلی برای سرمایه گذاران عاقل بازار مساعد است و با پیش بینی های مختلف، انواع ارزهای دیجیتال را خریداری می کنند. کاربران ایرانی نیز می توانند با درگاه Ok Exchange ارزهای رمزنگاری شده مورد نظر را خریداری کرده و آن را به عنوان سرمایه نگهداری کنند. افرادی که در این بخش کار می کنند، با گزینه تبادل سریع، می توانند بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را به صورت آنی خرید و فروش کنند. در قسمت تبادل سریع نرخ، نوع مبادله و وضعیت خرید را وارد کنید. همچنین زمان دریافت پول برای این نوع صرافی فوری است.

اطلاعات کلی:

آیا رویدادهای جاری در بازار ارزهای دیجیتال به نفع سولانا است؟

برخی از سرمایه گذاران رویدادهای جاری در بازار ارزهای دیجیتال را فرصت خوبی برای ارز ارزشمند سولانا می دانند. این گروه معتقد است سولانا به دلیل پشتیبانی قوی از این ارز دیجیتال با یک بلاک چین خوب، می تواند معامله خوبی باشد. در همان زمان، برخی از سرمایه گذاران نهادی در سراسر جهان به حمایت از این ارزهای دیجیتال ادامه می دهند. یکی دیگر از دلایل روی آوردن برخی افراد به سولانا کاهش قیمت آن به سطح فعلی است. سولانا به ندرت مانند زمان کنونی افت قیمت را تجربه کرده است.

انتهای پیام/

مربوط به: Ok Exchange

برای دسترسی سریعتر: