قیمت بیت کوین امروز ۲۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱/ سقوط شدید رمزارز محبوب


قیمت بیت کوین هم اکنون ۳۱ هزار و ۶۰۶ دلار شده و نسبت به روز گذشته ۹۸۹ دلار کاهش پیدا کرده است. طی ۲۴ ساعت اخیر این رمزارز سطح حمایتی جدید خود را از دست داد و دوباره دچار کاهش قیمتی شد. این رمزارز ارز معروف اکنون با بالاترین نرخ خود، نزدیک ۳۷ هزار دلار فاصله پیدا کرده است.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ بازار رمزارزها، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، بیت کوین پله پله به کانال ۲۰ هزار دلاری و ثبت یک رکورد کاهش قیمتی جدید نزدیک‌تر می‌شود. فعالان و کارشناسان بازار ارزهای دیجیتال همچنان وضعیت این بخش را نزولی می‌بینند و هر آن ممکن است نرخ رمزارز مذکور کاهش بیشتری داشته باشد. این ارز دیجیتال آخرین بار سی‌ام تیرماه سال گذشته پایین‌ترین نرخ را تجربه کرد و در محدوده قیمتی کمتر از ۳۰ هزار دلار معامله شد. اگر نرخ بیت کوین کانال ۳۰ هزار دلاری را به سمت پایین بشکند و نتواند این مرز قیمتی را حفظ کند، ریزش آن تا محدوده ۲۸ هزار دلاری قوت می‌گیرد. در واقع حمایت اولیه بیت کوین در کانال ۲۰ هزار دلاری، محدوده قیمتی ۲۸ هزار دلاری خواهد بود.

اخبار مرتبط را بخوانید:

چه چیزی باعث کاهش قیمت بیت کوین شد؟

برخی از کارشناسان فعال حوزه ارزهای دیجیتال، علت این کاهش نرخ را بیان کرد‌ه‌اند. به اعتقاد ادوارد مویا، تحلیلگر بازارهای مالی در موسسه معاملاتی اواندا، سقوط چند روز گذشته ارزهای دیجیتال به مسئله افزایش فشار فروش در بازار سهام شرکت‌های فعال در حوزه فناوری مربوط می‌شود. در واقع ریشه این کاهش قیمتی به فضای ارزهای دیجیتال مرتبط نیست. این ریزش نرخ بیت کوین در حالی رخ داده که عوامل فاندامنتال مثبت و بلندمدت رمزارز مذکور همچنان وجود دارند. به نظر تصمیمات فدرال رزرو برای نرخ بهره، اقدامات سرمایه گذاران کوتاه مدت و افزایش ترس و تردید در بازار عامل اصلی کاهش نرخ بیت کوین است.

خرید و فروش رمزارز با اوکی اکسچنج

خرید ارز دیجیتال در ایران کار دشواری است. سایت‌های زیادی برای خرید و فروش ارز دیجیتال به قصد کلاهبرداری راه اندازی شده‌اند. اما در این زمینه سایت‌های معتبر هم وجود دارد. اوکی اکسچنج یکی از این سایت‌ها است که به صورت لحظه‌ای قیمت‌ انواع ارز را به روز رسانی کرده و شرایط مساعدی را برای مبادله ارز دیجیتال فراهم می‌کند.

اطلاعات عمومی:

بایننس یو اس دی را بشناسید

رمزارز بایننس یو اس دی یک استیبل کوین با پشتوانه دلار آمریکا است. این ارز دیجیتال به وسیله صرافی بایننس وارد بازار رمزارزها شد. استیبل کوین‌ها برای کاهش نوسانات قیمتی طراحی شده‌اند و به عنوان ذخیره کننده ارزش و وسیله‌ای برای مبادله کاربرد دارند.

هم اکنون نرخ بایننس یو اس دی بدون تغییر نسبت به دیروز، در محدوده یک دلاری قرار گرفته است.

انتهای پیام

مرتبط با : اوکی اکسچنج

برای دسترسی سریع‌تر: