قسمت دوم “The Way of the Househusband” کی در نتفلیکس پخش می شود؟آیا تمایل به چیزی احمقانه و سبک در این آخر هفته دارید؟ Netflix نیز از شما پشتیبانی می کند. راه شوهرجدیدترین فصل انیمه غول استریم. اگر عاشق داستان هایی درباره مغز متفکران جنایی هستید که با کارهای خسته کننده کمدی آمیخته شده است. این برای شماست.

بخش اول از راه شوهر این سریال که توسط Netflix تولید شده و در آوریل 2021 منتشر شد ، اکنون با قسمت های بیشتر و حتی کمدی بیشتر بازگشته است. نمی دانید چگونه می توانید آن را تماشا کنید؟ در اینجا همه چیزهایی که باید در مورد این انیمه جدید Netflix بدانید وجود دارد.

کی خواهد شد راه شوهر فصل 2 در نتفلیکس است؟

برای انیمه های خنده دار آماده شوید. هر قسمت در قسمت 2 از راه شوهر این برنامه پنجشنبه 7 اکتبر از شبکه نتفلیکس پخش می شود.

کی خواهد شد راه شوهر اولین پخش فصل 2؟

اگر عاشق Netflix هستید ، احتمالاً جواب آن را می دانید. راه شوهر قسمت دوم پنجشنبه 7 اکتبر از ساعت 3/2 بعد از ظهر در Netflix پخش می شود. بلافاصله ظاهر می شود شوکه نشو صفحه یا برنامه خود را بازخوانی کنید و باید ظاهر شود.

چیست راه شوهر در باره؟

برگرفته از مانگای ژاپنی گوکوشو فودو توسط نویسنده Kousuke Oono ، این انیمه اصلی Netflix از همان تیم تهیه شده است زندگی فاجعه بار سایکی K. 2 ، دختران خیابان عقب ، و دختر نمره بالا در طول عمر دیگر ، تاتسو یک عضو افسانه ای یازوکا است ، یک جنایتکار نترس که زمانی یک باند رقیب را که تنها با لوله های سربی مسلح بود شکست داد. او منشا ترس بود زیرا نام او به تنهایی ترس را در قلب جنایتکاران و افسران پلیس ایجاد کرد. اما یک روز تاتسو ناپدید شد. اکنون او بازگشته است و تلاش می کند تا به عنوان یک شوهر خانواده ، زندگی صادقانه ای کسب کند. به نظر می رسد غذاهای کثیف و ربودن سوپر مارکت ها به اندازه زندگی یک مغز متفکر چالش برانگیز است. این یک نمایش بسیار احمقانه است که اگر می خواهید در حال استراحت کاری انجام دهید عالی است.

ساعت راه شوهر در نتفلیکس

دیدگاهتان را بنویسید