قدرتمندترین خودروهای خانوادگی در سال ۲۰۲۲ (فیلم)


خودروهای استیشن واگن توسط شرکت های زیادی تولید می شوند و برای افرادی مناسب هستند که تمایلی به خرید SUV یا کراس اوور ندارند، اما فضا، کاربردی و راحتی خودرو برای آنها بسیار مهم است. استیشن واگن های امروزی بسیار زیبا و جادار هستند و علاقه مندان به سفرهای خانوادگی همیشه از طرفداران سرسخت آنها محسوب می شوند. در ویدیوی زیر شما را با ۱۰ بهترین استیشن واگن دنیا آشنا می کند.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کاماپرس، فراری FF یک استیشن دو در است که فضای کافی برای چهار سرنشین و مقداری مبلمان دارد. موتور ۱۲ سیلندر ۶.۳ لیتری این خودرو می تواند ۶۵۱ اسب بخار قدرت تولید کند که از طریق گیربکس هفت سرعته اتوماتیک به هر چهار چرخ ارسال می شود.

فراری FF اولین خودروی ایتالیایی است که از سیستم چهار چرخ متحرک استفاده می کند و با بهره مندی از موتور قدرتمند و کابین جادار، می تواند با رقبایی مانند پورشه پانامرا توربو و استون مارتین راپید رقابت کند. علاوه بر این، هندلینگ بسیار قوی و قابلیت پیمایش مسیرهای بسیار طولانی، محبوبیت دوچندان این خودرو را در بین خانواده ها و افرادی که به سفر علاقه دارند، می کند.

فراری FF یکی از کاربردی ترین خودروهای تولید شده توسط فراری است. هنگام رانندگی با این استیشن، بهتر است بیراهه رفتن را فراموش کنید، اما سیستم چهار چرخ متحرک به شما چسبندگی لازم را برای پیمایش جاده در هر شرایط آب و هوایی می دهد.

ویدیوهای پربازدید را ببینید:

انتهای پیام

مربوط به: استون مارتینپورشهفرار کردمرسدس بنز

برای دسترسی سریعتر: