قبل از سفر به اروپا، موجودی حساب خود را بررسی کنید!


اگر کشوری که به آن سفر می کنید، عضو اتحادیه شینگن است، باید ویزای شینگن دریافت کنید. شرایط ویزای شینگن به طور کلی برای کشورهای شینگن مشابه است.

به طور کلی آشنایی با آخرین شرایط پذیرش گردشگران در اسپانیا، ایتالیا و اتریش می تواند برای شما مفید باشد. پس در ادامه این پست با ما همراه باشید تا هر آنچه را که باید در مورد این موضوع بدانید به شما بگویم.

ویزای شینگن-کاماپرس

شرایط لازم برای سفر به اسپانیا

اگر به دنبال قیمت تور اسپانیا هستید، باید بدانید که اخذ ویزای شینگن فرانسه مستلزم یکسری شرایط است که به شرح زیر است:

۱. تاریخچه سفر: بهتر است قبل از سفر به اسپانیا حداقل به چند کشور آسیایی یا خارجی دیگر سفر کنید، زیرا این سابقه سفر نشان می دهد که افسران ویزا برای مقاصد گردشگری وارد این کشور می شوند.

۲. گردش حساب و قدرت مالی: تمکن مالی مورد نیاز برای هر نفر حدود ۲۰۰ میلیون تومان است. برای گردش حساب، ۳ ماه گذشته بررسی می شود. هر چه تعداد تراکنش های شما بیشتر باشد، ویزای شما بهتر است.

۳. به صورت تور گروهی انجام می شود: از آنجایی که اقدام تک نفره شما باعث می شود که مقامات ویزا به بازگشت شما اعتماد نکنند و شما را رد کنند، بهتر است از طریق آژانس یا کارگزاری برای ویزا اقدام کنید.

حدود ۲۱ روز کاری طول می کشد تا ویزای شما بررسی شود و بهتر است ۱ تا ۶ ماه قبل از سفر برای ویزای شینگن اقدام کنید. اگر قصد سفر به اسپانیا را دارید، چه به صورت تور گروهی و چه از یک کشور شینگن دیگر، با خود ویزای سفر به اسپانیا را دریافت کنید.

تور اسپانیا-کاماپرس

شرایط لازم برای سفر به ایتالیا

ایتالیا کمترین نرخ مردودی را دارد. اما اگر قصد انجام تور تابستانی ایتالیا را دارید باید شرایط زیر را داشته باشید.

۱. تمکن مالی: قبل از اقدام به سفر حتما موجودی حساب خود را چک کنید زیرا مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان برای هر نفر وسیله مالی محسوب می شود. نامه تمکن مالی باید به یورو صادر و با مهر و امضای رئیس شعبه صادر شود.

۲. گردش حساب: برای مقامات ویزا در سفارت ایتالیا، گردش حساب شما در ۳ ماه گذشته مهم است. در گردش حساب، میزان مبالغ ورودی و خروجی مهم نیست، فقط باید تعداد تراکنش ها زیاد باشد.

۳. تاریخچه سفر: اگر برای ویزای توریستی ایتالیا اقدام می کنید، قبل از درخواست ویزای خود، حتماً چند سفر خارجی داشته باشید تا به مقامات ویزا ثابت کنید که هدف شما از سفر به ایتالیا توریستی است.

مدارک شما باید توسط دارالترجمه رسمی به انگلیسی ترجمه شود.

تور ایتالیا-کاماپرس

شرایط لازم برای سفر به اتریش

فصل سفر فرا رسیده است و احتمالا به دنبال قیمت تور اتریش هستید. اخذ ویزای اتریش مستلزم یکسری شرایط است که در اینجا به تشریح آنها می پردازیم.

۱. نامه استخدام و تامین اجتماعی: این مدارک برای جلب اعتماد مقامات ویزا در هنگام بازگشت مورد نیاز است.

۲. توان مالی و گردش حساب: میزان توانمندسازی مورد نیاز برای هر نفر حدود ۲۰۰ میلیون تومان است. گردش مالی ۳ ماه گذشته هم برای افسران ویزا مهمه ولی تعداد تراکنش ها مهمه نه ورود و خروج.

۳. ارائه یک سابقه سفر قابل قبول: سابقه سفر افسر ویزا این اطمینان را می دهد که هدف شما از سفر به گردشگران اتریش و بازگشت به کشور محل اقامت خود پس از اتمام سفر است.

در پایان….

از آنجایی که گرفتن ویزای این کشورها ممکن است کمی سخت باشد، بهتر است از فرانسه وارد شوید و سپس به یکی از این ۳ کشور سفر کنید.

آژانس ژیوار یکی از آژانس های ثبت نام سفارت فرانسه است که می توانید از طریق آژانس ژیوار برای دریافت ویزای ۱۰۰% اقدام کنید. برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت ژیوار مراجعه کنید و یا با شماره تلفن ۵۴۷۹۵۰۰۰ ۰۲۱ تماس بگیرید.

انتهای پیام/

مربوط به: ژیوار

برای دسترسی سریعتر: