قاضی شکایت علیه 250 بندر خیابان واتر استریت را رد کرد


دعوی متوقف ساختن ساختمان چندمنظوره 850 میلیون دلاری در اسکله خیابان جنوبی روز چهارشنبه رد شد. اما گروه های مخالف متعهد شده اند که به این کمپین ادامه دهند.

یک برنامه “کوچکتر” برای 250 Water Street در ماه مه توسط کمیسیون حفاظت از نشانه ها به تصویب رسید. این طرح که توسط شرکت هوارد هیوز توسعه داده شد ، پس از شکایت هایی مبنی بر نامناسب بودن ساختار پیشنهادی 470 فوت برای جامعه مورد بازنگری قرار گرفت. (تکرار قبلی بیش از 900 فوت) زیرا در منطقه تاریخی بندر واقع شده است.

نسخه تأیید شده “کاهش مقیاس” 324 فوت ارتفاع دارد ، دارای 24 طبقه است و دارای 270 آپارتمان است که حداقل 70 مورد از آنها به عنوان مسکن مقرون به صرفه در نظر گرفته شده است. هوارد هیوز همچنین مبلغی را برای حمایت از موزه بندری خیابان جنوبی جنوبی اهدا کرد. آپارتمان ها و مشاغل تجاری اقتصاد محلی را تقویت خواهند کرد.

عکس های هوایی که محل فعلی پروژه را نشان می دهد.

فلش

با این حال ، مخالفان دریافتند که هرگونه تغییر عمده ای رخ می دهد به سمت محله ای توهین آمیز ائتلاف حتی در نقطه ای برای انتقال یدک کش NYPD به زمین ، در تابستان شکایت کرد. با استدلال اینکه کمیته برجسته با تصویب ساختمان “دستور خود را نادیده بگیرید” “اگرچه ارتفاع آن بیش از سه برابر ساختمانهای موجود در منطقه است.”

Crain’s نیویورک اکنون گزارش می دهد که قاضی آرتور انگورون با رد این دعوی ، خاطرنشان کرد که رای کمیته مهم این پایان کار نیست و برای جلسات دادگاه آماده نیست. “

دادستان سائول شاپیرو در بیانیه ای گفت که ائتلاف بندری استدلال می کند که اخراج ها تنها زمانی است که بتوانند در ساخت ساختمان اعتراض کنند. “مزیت ما برای” از دست دادن “این طرح این است که ما اکنون این فرصت را خواهیم داشت که از زمان اضافی برای توسعه ، تکمیل ، تقویت و جلب رضایت خود برای ادامه شکایت خود استفاده کنیم.”

علاوه بر این ، ائتلاف بندر دریا تأیید کرد که کمیسیون حفاظت از بناها در حال تغییر است. “قوانین اساسی برای حفظ شهر تاریخی نیویورک با پذیرش مصالحه به دلایل معقول مانند موزه بندر جنوبی خیابان جنوبی و/یا واحد مسکن مقرون به صرفه برای تأیید.”

جیمز یولز ، سخنگوی شرکت هوارد هیوز به Crain گفت: “ما از رسیدگی دقیق دادگاه و حل سریع این پرونده قدردانی می کنیم. حامیان اطراف و سراسر شهر توافق کردند که پارکینگ واقع در خیابان 250 Water را به ساختمانی متمایز از نظر معماری و مناسب منطقه تاریخی تبدیل کنند. “

دیدگاهتان را بنویسید