فیلم جدید پژمان جمشیدی به درد شما می خورد


فیلم بخارست برای اولین بار با کمک سرمایه گذاری جمعی ساخته می شود. مردم می توانند با پرداخت حداقل ۵۰۰ هزار تومان در این فیلم سرمایه گذاری کنند. پروژه بخارست بازگشت سرمایه اصلی همراه با سود آن را برای سرمایه گذاران تضمین کرد.

برای دسترسی سریع تر به اخبار داغ فرهنگ و رسانه اینستاگرام Camapress را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود.

به گزارش کماپرس، فیلم بخارست به کارگردانی سید مسعود اطیابی با بازی پژمان جمشیدی، هادی کاظمی، حسین یاری، امیرحسین آرمان، غزل نظر و … این فیلم برای اولین بار در ایران از طریق سرمایه گذاری انبوه ساخته می شود. پیش بینی کرد که سود این پروژه در یک سال ۴۲ درصد باشد. این طرح دارای وثیقه مالی مناسب برای تضمین اصل سرمایه است. سرمایه و سود شرکت کنندگان پس از اتمام پروژه به حساب آنها واریز می شود.

اخبار مرتبط را بخوانید:

روش کسب درآمد این فیلم به سه قسمت تقسیم می شود. مهمترین راه کسب درآمد، فروش ۱ میلیون و ۴۰۰ هزار بلیت با میانگین نرخ ۳۳ هزار تومان در بازه زمانی ۱۲ ماهه است. دو راه دیگر برای کسب درآمد، فروش VOD و خرید بلیط آنلاین است که از پشت پرده های بخارست در سینما شروع می شود. قیمت بلیت اینترنتی هر فیلم ۴۰ هزار تومان است که بر اساس قرارداد بین تهیه کننده و پلتفرم به تهیه کننده واریز می شود.

پایتخت درخواستی فیلم بخارست است

طبق معمول هزینه های تولید فیلم شامل پیش تولید، تولید، پس از تولید و بازاریابی است که از درآمد کسر می شود. مابقی مبلغ به نام بهره بین سرمایه گذاران تقسیم خواهد شد.

سرمایه درخواستی این فیلم ۴ میلیارد تومان اعلام شده که حداقل ۲ میلیارد تومان آن جذب شده است. افرادی که قصد سرمایه گذاری در این فیلم را دارند باید حداقل ۵۰۰ هزار تومان بپردازند. مدت اجرای این پروژه یک سال اعلام شده است.

انتهای پیام/

برای دسترسی سریعتر: