فولاد امروز بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل داشت


شاخص کل بورس نسبت به روز گذشته ۲ هزار و ۵۳۳ واحد کاهش یافت و در محدوده یک میلیون و ۴۱۰ هزار و ۱۸۸ واحد قرار گرفت. اما شاخص هم وزن با ۲ هزار و ۵۳۳ واحد افزایش نسبت به روز گذشته به مرز ۴۰۷ هزار و ۳۰۲ واحد رسید.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ بورس، اینستاگرام کامپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کماپرس، ارزش معاملات امروز بورس ۲۲ هزار و ۵۰۳ میلیارد تومان بود. امروز نمادهای «فولاد»، «کگل» و «اتاکای» بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل بورس داشتند. ارزش خالص مالکیت قانونی در بازار واقعی امروز منفی شد و ۷۴ میلیارد تومان پول واقعی از این بخش خارج شد. بیشترین خروج پول واقعی مربوط به سهم «شپنا» شرکت پالایش نفت اصفهان بود. پس از آن نمادهای «خساپا» و «بپس» بیشترین میزان برداشت واقعی را داشتند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

بورس دومین روز از آخرین ماه پاییز را بدون اتفاق به پایان رساند. ارزش معاملات بورس امروز بار دیگر منفی شد و این امر باز هم باعث ضعف در این بخش شد. این روزها بیشتر این گروه خودرویی و نمادهای مرتبط با آن هستند که بازار را سرپا نگه داشته و اندکی این بخش را احیا کرده اند. اگر شرایط بلاتکلیفی برای بازار سرمایه کاهش یابد، اکثر بازرگانان دوباره به این بخش اعتماد کرده و سرمایه خود را به آن می سپارند.

اطلاعات کلی:

آشنایی با سهم زاقیام

شرکت دامپروری و دامپروری قیام اصفهان در اولین بازار فرابورس با نماد زاقیام حضور دارد. در حال حاضر ارزش بازار این سهم حدود ۱۴۴۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان است. شرکت های توسعه زراعت و دامپروری فردوس پارس، بنیاد مصطفان و صندوق سرمایه گذاری انحصاری مدیریت بازار سیناب هگزین بیشترین سهم زاغیام را در اختیار دارند.

انتهای پیام

مربوط به: موجودی

برای دسترسی سریعتر: