فقط غذای خود را تمیز کنید – رژیم غذایی


غذاهایی که ظاهر را کاهش می دهند
غذاهایی که ظاهر را کاهش می دهند

ویژگی های صورت همیشه بسیار مهم بوده اند زیرا ویژگی های صورت ، حتی اگر پاها قابل مشاهده نباشند ، به همه اجازه می دهد تا حدودی وضعیت کلی بدن شما را درک کنند. به عنوان مثال ، اگر صورت شما ضخیم و پرپشت است ، امیدوارم بدن ضخیمی داشته باشید ، یا اگر بیش از حد لاغر هستید ، همچنین باید از نظر وضعیت شخصیتی آن شخص سنگین تر و بزرگتر باشید. فکر کنید بدن انسان به اندازه کافی نازک است. به عنوان نازک ، بنابراین نمی توان اهمیت این قسمت از بدن را نادیده گرفت.

غذاهایی که ظاهر را کاهش می دهند

امروزه که اصطلاحات زیادی برای زیبایی و ظرافت تعریف شده است ، لاغری و لاغری صورت زیبایی و زیبایی برای یک فرد است. شاید شما در این موضوع کم و بیش دعوا دارید.

در این مقاله ، دلایل ظاهر چرب و نحوه از بین بردن آن با غذای زیاد را بررسی می کنم تا برخی از مشکلات مربوط به زیبایی و جذابیت شما عزیزان را برطرف کنم. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

اندازه یا شکل صورت شما می تواند دلایل زیادی داشته باشد. برای درمان ، باید علت مشکل خود را پیدا کنید.

این مشکل می تواند ناشی از عوارض جانبی مصرف دارو باشد ، به عنوان مثال گلوتن یکی از این عوامل حساسیت زا است که باعث ایجاد نفخ می شود. یا گاهی صورت شما به دلیل مشکلات ارثی یا ارثی ، مانند هورمون قبل از یائسگی ، که معمولاً در زنان مسن یافت می شود ، می افتد.

گاهی پیر می شوید و صورت شما نسبت به بدن شما بزرگتر به نظر می رسد ، یا در مواقعی دیگر که موهای بدن به صورت شاخه بریده می شود ، صورت شما به دلیل غذای زیاد یا نازک تر از بدن شما یکسان می ماند. گاهی اوقات فلس ها در قسمت های مساوی می افتند ، اما با چین و چروک و لایه برداری پوست و گونه ها.

در برخی افراد استخوان بندی صورت باعث می شود صورت آنها زشت و کثیف به نظر برسد.

اما در نهایت ، برای حل این مشکل چه باید کرد؟ اول از همه ، همانطور که قبلاً ذکر شد ، علت این اختلال را مشخص کنید ، و اگر خودتان قادر به انجام آن نیستید ، با گفتن سابقه و رژیم غذایی و برنامه های دارویی خود به یک پزشک واجد شرایط و ارائه دستورالعمل های مناسب از یک فرد خاص ، این علت را پیدا کنید. به در اینجا چند روش موثر برای کاهش وزن آورده شده است.

روش های زیادی برای کاهش وزن وجود دارد ، به عنوان مثال: تغییر رژیم غذایی ، استراحت کافی ، ورزش ، مسواک زدن چشم ها ، تمرینات صورت ، جراحی یا استفاده از داروهای خانگی برای استفاده در فضای باز.

من روشهای ذکر شده را دقیق تر بررسی خواهم کرد.

– برنامه غذایی سالم: یکی از دلایل اصلی ظاهر بزرگ سوء تغذیه است که متأسفانه در خانوارهای ایرانی بیشتر دیده می شود. این عادات بد به قدری مثر است که حتی اگر تمرینات ورزشی زیادی انجام دهید ، هرگز نخواهید توانست به طور کامل از عدم چاقی کافی جلوگیری کنید ، بنابراین سعی کنید رژیم غذایی خود را تغییر دهید. با این کار از جوش و زخم های پوستی نیز نجات می یابید و شروع عوارض جانبی را مشاهده خواهید کرد. اگر می خواهید تفاوت بین پوست صورت و پوست سالم و سالم را مقایسه کنید و بهتر درک کنید ، رنگ پوست افراد کره جنوبی یا چین را با مردم کشور ما یا عربستان مقایسه کنید. در اینجا نکاتی وجود دارد که به شما کمک می کند حداکثر استفاده را از رژیم غذایی خود ببرید.

  • غذاهای فرآوری شده را از رژیم غذایی خود حذف کنید.
  • افزایش مصرف غذاهای تازه ، میوه ها و سبزیجات.
  • از غذاهایی که باعث تورم می شوند ، مانند سویا ، ذرت ، گلوتن و شیر اجتناب کنید.
  • سعی کنید از غذاهایی استفاده کنید که با ذهن مقابله می کنند مانند شکر ، زردچوبه ، کدو ، نارگیل ، لیمو و نخود فرنگی.
  • پرخوری نکنید و هر زمان که احساس سیری کردید دست از غذا کشیدن بردارید.
  • با کاهش قرمزی بدن با افزایش سن ، سعی کنید غذاهایی بخورید که زیبایی و درخشندگی پوست را باز گردانند.

– آب کافی بنوشید: زخم های صورت اغلب در اثر بیماری یا جراحات و سموم در سایر قسمت های بدن ایجاد می شوند. به عنوان مثال ، اگر کبد چاق دارید ، صورت شما بسیار متورم می شود.

همانطور که می دانید ، بخش بزرگی از بدن ما از آب تشکیل شده است و یکی از راه های سم زدایی بدن نوشیدن مقدار زیادی آب (در حقیقت ، همیشه سعی کنید مقدار زیادی آب بنوشید) گرم است) ، نوشیدن آب در حین ورزش نیز دارای مزایا ، به عنوان مثال ، دلایل سردرد نداشته باشید و در بهترین موقعیت خود بمانید. علاوه بر این ، به هیدراته ماندن کمک می کند ، یعنی داشتن آب کافی در بدن ، تنظیم هوس ها و از بین بردن نفخ. در نتیجه ، پوست شما زیبا به نظر می رسد و ناگهان متورم نمی شود. همیشه سعی کنید هنگام ورزش یک بطری آب مخلوط و مقدار کمی آب با خود ببرید.

– مصرف شکر و نمک را کاهش دهید: یکی از شایع ترین علل چربی بدن و چربی بدن احتباس آب در زیر پوست است که یکی از دلایل اصلی مصرف زیاد قند و نمک است. (سدیم) 1500 میلی گرم در روز و قند را 20 گرم در روز کاهش دهید – زمان خواب مناسب: همه ما می دانیم که صورت ما صبح ها از خواب ناکافی یا دیر خوابیدن و استراحت نکردن کافی متورم می شود ، بنابراین نمی دانید این چقدر مهم است.

در حال استراحت ، بدن ما در حال ترمیم خود و سیستم غدد درون ریز است که شامل تمام سلول ها ، اندام های داخلی و عملکردهای بدن است. علاوه بر این ، تعادل بین هورمون ها نیز در این دوره استراحت رخ می دهد. در نتیجه ، اگر به اندازه کافی در شب استراحت نکنید ، مهمترین زمان برای استراحت ، فعالیتهای ذکر شده در بالا اتفاق نمی افتد و منجر به مواردی مانند درخشندگی پوست شما می شود. سعی کنید حداقل هفت ساعت کامل بخوابید تا به بدن خود در انجام وظایف خود و دریافت انرژی مورد نیاز برای عملکرد صحیح کمک کنید.

– ورزش: یکی از راه های کاهش وزن ورزش است. در ورزش ، میزان از دست دادن هر فرد با دیگران متفاوت است ، اما کاهش 1 تا 2 کیلوگرم وزن ابتدا خود را در صورت خود نشان می دهد. در حین ورزش ، چربی تمام قسمت های بدن را می سوزاند و می سوزاند و چربی نیز از این قاعده مستثنی نیست.

– بهبود صورت با تمرینات هوازی: یکی از م waysثرترین روش ها برای از بین بردن چربی بدن ، افزایش شدت فعالیت بدنی است. می توانید 5 بار در هفته و هر بار 60 دقیقه ورزش منظم انجام دهید و ورزش منظم را به ترکیبی از ورزش تبدیل کنید. با تکمیل یک برنامه ورزشی ، بدن شما همچنان به سوزاندن چربی و سوزاندن حدود 200 کالری بیشتر در روز ادامه می دهد که این امر نیز به کاهش وزن شما کمک می کند.

محلول صورت: بثورات صورت بر اثر تجمع مایع لنفاوی در زیر پوست ایجاد می شود. ماساژ موقت صورت با فشار دادن آب به زیر پوست از التهاب جلوگیری می کند. علاوه بر این ، ماساژ می تواند آن را نازک تر از آنچه که در گذشته بود به نظر برساند. با درمان منظم چشم ، می توانید مقدار زیادی چربی صورت را از دست بدهید. اثر دیگر درمان های صورت افزایش اکسیژن و جریان خون و تقویت تدریجی پوست است. و از پوست محافظت می کند. برای انجام این کار ، می توانید مطابق شکل زیر عمل کنید.

– تمرینات صورت: یکی دیگر از راه های سفت کردن صورت ، حرکت دادن ماهیچه ها و به عبارت دیگر تمرین صورت است. همانطور که در طول ورزش سایر پاها را کوچک می کنیم و به عبارت دیگر ماهیچه های آنها را تقویت می کنیم ، این امر در مورد ظاهر نیز صادق است.

تمرینات ذکر شده در زیر ، 40 عضله را تقویت می کند تا ظاهر و پوستی لاغرتر به شما بدهد.

  • تقویت ماهیچه های دهان: برای تقویت این عضلات ، حروف X و O را پشت سر هم انجام دهید و این کار را تکرار کنید. این تمرین باعث انقباض و حرکت ماهیچه های شما می شود. این تمرین را هر روز تا جایی که می توانید تکرار کنید.
  • تقویت عضلات گونه: برای از بین بردن گونه های بزرگ و تقویت عضلات گونه و جلوگیری از افتادن آنها در سنین میانسالی ، باید گونه های خود را به صورت (مانند دهان ماهی) بکشید و این کار را امروز 20 بار تکرار کنید. نتایج
  • تمام ماهیچه های صورت خود را تقویت کنید: دهان خود را کاملاً باز و گرده را باز کنید ، از همه ماهیچه های صورت خود استفاده کنید. این حالت را برای 5 ثانیه نگه دارید و این کار را 30 بار در روز تکرار کنید.

اقدام بعدی که می توانید انجام دهید این است که دهان خود را پر از هوا کنید تا صورت شما بزرگتر و بزرگتر به نظر برسد ، سپس لب های خود را ببندید ، به طوری که هوا از یک طرف صورت شما به طرف دیگر حرکت کند. این کار را به مدت 5 دقیقه تکرار کنید. سعی کنید این تمرین را چندین بار در طول روز انجام دهید.

– استفاده از داروهای خانگی: برخی از افراد برای سلامتی و زیبایی خود و ظاهر کامل پوست بسیار مهم است ، در بسیاری از مسائل مربوط به مراقبت از پوست ، از ماسک های مختلف برای دستیابی به کیفیت خود استفاده می کنند. برای این افراد ، علاوه بر مسائلی که در حال حاضر مورد بحث است ، راه دیگری برای کاهش سایز صورت و به حداقل رساندن استفاده از ماسک و رایحه های طبیعی است. این ممکن است به خوبی قبل عمل نکند ، اما با گذشت زمان کار نخواهد کرد. در اینجا برخی از آنها آمده است.

1- مخلوطی از تخم مرغ سفیده تخم مرغ ، یک قاشق غذاخوری عسل ، یک قاشق غذاخوری شیر و یک قاشق غذاخوری آب لیمو آماده کرده و روزانه با محلول روی صورت ، چانه و صورت خود بمالید. البته ترکیبی از سفیده تخم مرغ ، کمی نمک دریا و مقداری سرکه سیب نیز برای ارضاء رنگ پوست شما مفید است.

2- خربزه سبزی است که می تواند در لاغری رنگ پوست شما مثرتر باشد. ابتدا این میوه را در مخلوط بریزید و آب آن را بگیرید ، سپس آب این میوه را با پنبه به مدت 5 دقیقه روی صورت خود بمالید و حل کنید.

این روش علاوه بر از بین بردن چربی اضافی از صورت در 7 روز و در نتیجه کاهش وزن ، از ریزش سریع پوست به دلیل وجود ویتامین C در خربزه نیز جلوگیری می کند.

۳- ماسک دیگری که برای ایجاد تعادل در استفاده از کره کاکائو استفاده می شود. ابتدا کره کاکائو را روی اجاق گاز بگذارید و آن را روی صورت ، چانه خود بمالید و صبح و شب قبل از خواب به طور همزمان میل کنید.

4- به جرأت می توان اشاره کرد که ویتامین E پرکاربردترین ماده شیمیایی برای زیبایی است. دریافت ویتامین E ، به صورت خوراکی و غیر شفاهی ، بسیار م effectiveثر و مهم است. اول از همه توصیه می شود غذاهای حاوی این ویتامین مانند میوه ها ، لبنیات ، حبوبات و آجیل را در رژیم غذایی خود قرار دهید. برای استفاده در فضای باز ، می توانید پماد را روی صورت ، چانه و چانه خود قرار دهید. این روغن پوست چرب را کاهش داده و ظاهر کمتری را به دنبال دارد.

6- یکی دیگر از درمان های خانگی برای پاکسازی صورت استفاده از حوله داغ قبل از خواب است. روش این است که یک حوله را در آب گرم خیس کنید و آب آن را بگیرید و روی صورت بگذارید. این کار با تعریق به این شکل میزان چربی صورت شما را کاهش می دهد.

7- می توانید مرطوب کننده را با کرم و چند قطره عسل مخلوط کرده و هر روز روی صورت ، چانه و چانه خود بمالید. این فرآیند علاوه بر پاکسازی صورت ، می تواند پوست شما را نیز روشن و درخشان کند.

افرادی که درد چانه دارند نیز باید شیر تمیز را روی صورت و چانه خود بمالند تا از بین برود.

– عمل جراحي: با مراجعه به متخصص زیبایی ، می توانید با کمک جراحی به کاهش وزن صورت خود نیز بپردازید ، اما لی این واقعیت را که لوازم آرایشی صورت باعث آسیب صورت می شود و تاخیر اولیه آن را درک نمی کند.

همانطور که می بینید ، روش های سرگرم کننده زیادی برای لاغر شدن صورت وجود دارد ، هر کدام بر صورت شما تأثیر می گذارد ، فقط باید قبل از انتخاب روش لاغری علت اصلی چربی صورت خود را دریابید. در صورت لزوم ، می توانید درخواست خود را از قسمت تغذیه در وب سایت ارسال کنید تا بتوانید رژیم غذایی سالم و کافی داشته باشید ، تا بتوانم شما را در این زمینه راهنمایی کنم. در آینده نزدیک.

به امید بهترین ها برای شما.

دیدگاهتان را بنویسید