فصل 6 “Billions” کی پخش می شود؟بی صبرانه منتظر تماشای پایانی فصل هستم. بیلیونقسمت هفته گذشته با گروه نوپا “بیایید تبر بگیریم” (چاک ، کیت ، مایک پرنس و تیلور) با استفاده از یک نقشه شیطانی برای به دام انداختن Ax به پایان رسید. پایان فصل 5 با Ax ، به پایان می رسد ، شاید اولین بار وگس پرسید: “می خواهی چه کار کنیم؟” و تبر آزرده پاسخ داد: “من هیچ فکر بدی ندارم.”

همه این اتفاقات در حالی رخ داد که “اسب های وحشی” The Rolling Stones به این دلیل پخش شد البته دارد.درس همان است. بیلیون این بهترین است.

بیلیون طرفداران خود را در وضعیت خوب/بد قرار می دهند. خبر خوب این است که فینال فصل امشب از Showtime پخش می شود. خبر بد؟ به زودی (اما ممکن است آنقدرها هم که شما فکر می کنید نباشد!) قبل از بیلیون فصل ششم کی برمیگرده؟ بیلیون فصل 6 در Showtime پخش می شود؟ این همه آن چیزی است که ما می دانیم.

ساعت چنده بیلیون امشب پایانی فصل 5؟

پایان فصل از بیلیون یکشنبه 3 اکتبر از ساعت 9 شب تا 10 بعد از ظهر به وقت شرقی روی آنتن می رود.

دارند بیلیون آیا برای فصل 6 تمدید شده است؟

شما این را می دانید. در اکتبر سال 2020 ، Showtime این سریال را برای فصل ششم تمدید کرد.

کی خواهد شد بیلیون اولین پخش فصل 6؟

هیچ رسمی بیلیون تاریخ پخش فصل 6 اعلام شد ، اما از تاریخ انتشار گذشته ما تصور داریم که چه زمانی باید منتظر قسمت های جدید باشیم.

  • پخش فصل اول: 17 ژانویه 2016
  • پخش فصل دوم: 19 فوریه 2017
  • پخش فصل 3: 25 مارس 2018
  • پخش فصل 4: 17 مارس 2019
  • فصل 5: تاریخ پخش 3 مه 2020
  • فصل 5 ، قسمت 2 تاریخ انتشار: 5 سپتامبر 2021

در یک سال معمولی (یا غیر طاعون) ، فصل جدید معمولاً در حدود 12-14 ماهگی پخش می شود. پشتr فصل گذشته منتشر شد اما بیلیون ممکن است زودتر از آنچه فکر می کنید بازگردد. این مجموعه فیلمبرداری فصل 6 را بلافاصله پس از پنج قسمت پایانی فصل 5 آغاز کرد. بیلیون خالق مشترک برایان کوپلمن اخیراً توییت کرده است. آنها “بیش از نیمی از فصل تصویربرداری 6” را پشت سر گذاشته اند

با این اطلاعات ، ما انتظار داریم بیلیون فصل 6 در بهار 2022 پخش می شود ، که بهترین حدس بین مارس و مه 2022 است.

چگونه تماشا کنیم بیلیون:

هر قسمت از بیلیون می توان آن را در Showtime و Showtime Anytime پخش کرد ، اما گزینه های جریان اضافی وجود دارد:

کجا پخش شود بیلیوندیدگاهتان را بنویسید