فصل 14 سریال Heartland کی در Netflix پخش می شود؟سرزمین قلب چند روز دیگر با قسمت های جدید بازگشته است ، در حالی که Netflix 13 فصل برای پخش روی پلتفرم دارد. اما به نظر می رسد فصل درام کانادایی از دست رفته است. وقتی CBC در ماه اکتبر فصل 15 را پخش می کند ، فصل 14 کجاست؟ اگر نمی دانید آخرین Netflix چه زمانی منتشر می شود ، ما ایده هایی داریم. علاوه بر این ما می توانیم به شما بگوییم در این بین کجا را جستجو کنید.

حماسه گسترده خانواده به دنبال آزمایشات و مصائب امی فلمینگ (امبر مارشال) نجیب کننده اسب در فصل 14 است. رودخانه بکر یا مگنولیا شیرینN.S.اگرچه ممکن است بتوانیم قسمت های جدید را برای مدتی متوقف کنیم. اما به جای آن برخی از جایگزین ها وجود دارد. سرزمین قلببه

در اینجا همه چیزهایی که درباره آن می دانیم آمده است. سرزمین قلب فصل 14 در نتفلیکس

است سرزمین قلب پخش فصل 14 در Netflix؟

نه – حداقل در ایالات متحده نیست. فصل 14 از سرزمین قلب در ماه ژوئن به Netflix در انگلستان و چند منطقه دیگر اضافه شد. اما هنوز در ایالات متحده به پخش کننده ها نرسیده است.

چه زمانی سرزمین قلب فصل 14 در Netflix در ایالات متحده است؟

هنوز تاریخ دقیقی اعلام نشده است. سرزمین قلب در حال حاضر یک قرارداد پخش انحصاری با UPTV وجود دارد که تا مارس 2022 ادامه دارد ، بنابراین تا آن زمان شاهد فصل جدیدی نخواهیم بود. شاید مجبور باشیم بیشتر منتظر بمانیم. بستگی به این دارد که Netflix چه زمانی تصمیم به انتشار فصل دارد.

کجاست سرزمین قلب پخش فصل 14؟

می توانید هر قسمت از آن را تماشا کنید سرزمین قلب فصل 14 در سرویس پخش UPTV’s Up Faith & Family هزینه ماهانه 5.99 دلار دارد و یک دوره آزمایشی رایگان 14 روزه را برای همه کاربران جدید ارائه می دهد. تنها جایی که پیدا خواهید کرد سرزمین قلب فصل 14 – هنوز قسمتها را اجاره یا خریداری می کنید. حتی نه

خواهد داشت سرزمین قلب فصل 15؟

آره! در ژوئن 2021 ، CBC تمدید می شود. سرزمین قلب برای فصل پانزدهم این برنامه برای 10 قسمت جدید باز می گردد که پخش آن در آخر هفته آینده در 17 اکتبر در شبکه های کانادایی آغاز می شود.

کجا باید تماشا کرد سرزمین قلب

دیدگاهتان را بنویسید