فروش فوتون یورو ۴ ایران خودرو دیزل از فردا


گروه صنعتی ایران خودرو دیزل فروش فوتون یورو ۴ را آغاز می کند.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ بازار خودرو اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کماپرس، بر اساس اطلاعیه منتشر شده از سوی ایران خودرو دیزل، فروش مرگبار فوتون یورو ۴ از فردا سه شنبه آغاز می شود; متقاضیان می توانند از ساعت ۱۰ صبح به واحد فروش اینترنتی این شرکت مراجعه و ثبت نام کنند.

شرایط خرید کامیون یورو ۴ فوتون چیست؟

در این طرح فروش فوتون یورو ۴ با قیمت قطعی ۲ میلیارد و ۸۲۷ میلیون و ۵۳۹ هزار تومان عرضه می شود که متقاضیان می توانند به دو صورت نقدی آن را پرداخت کنند.

ابتدا متقاضیان باید مبلغ یک میلیارد و ۴۱۳ میلیون و ۸۳۹ هزار و ۳۰۰ تومان به عنوان پیش پرداخت اول و ۷۱۰ میلیون تومان به عنوان پیش پرداخت دوم پرداخت کنند.

متقاضیان پرداخت نقدی مرحله اول باید ۳۵۰ میلیون تومان در پیش پرداخت سوم و ۳۵۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان به عنوان پیش پرداخت چهارم پرداخت کنند.

همچنین متقاضیان نقدی مرحله دوم باید ۲۴۰ میلیون تومان در پیش پرداخت های دوم و سوم و مبلغی معادل ۲۲۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در پنجمین پیش پرداخت پرداخت کنند. لازم به ذکر است خودروی این متقاضیان در آذرماه ۱۴۰۱ تحویل داده می شود.

لازم است بدانید سود سهم سالانه ۰ درصد، سود برداشت سالانه ۱۰ درصد و جریمه دیرکرد سالانه ایران خودرو دیزل ۱۴ درصد است.

ثبت نام متقاضیان صرفا از طریق سایت شرکت ایران خودرو دیزل انجام می شود و به صورت کاملا اینترنتی خواهد بود. هر کد ملی فقط یک بار می تواند ثبت نام کند و افرادی که در سال گذشته هیچ کامیونی از ایران خودرو دیزل خریداری نکرده اند مجاز به ثبت نام هستند.

طرح فروش ایران خودرو دیزل با قیمت قطعی تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت و پس از آن شرکت این طرح را متوقف خواهد کرد.

لازم به ذکر است که متقاضیان باید در سررسید هر پیش پرداخت اقدام به پرداخت نمایند زیرا تحویل خودرو منوط به تکمیل قیمت خودرو خواهد بود.

انتهای پیام

مربوط به: ایران خودرو دیزل

برای دسترسی سریعتر: