فروشنده برونکس با محصولات تازه ای که شهر پرتاب می کند بیش از 13000 دلار کمک مالی دریافت می کند


یک فروشنده خیابانی برانکس با 10 هزار دلار محصول توقیف و توسط بخش بهداشت شهر انداخته شد. که در ویدئویی که ویروسی شد ضبط شد روز شنبه 13،000 دلار از حامیان مالی برای حمایت از تجارت خود دریافت کرد.

دیانا هرناندز کروز ، فروشنده مواد غذایی ، گفت که سعی کرده از شهر مجوز بگیرد. این کمک مالی در یک کنفرانس مطبوعاتی در Pelham Parkway دریافت شد ، محله ای که میوه ها و سبزیجاتی که وی در همان روز به صورت عمده خریداری کرده بود داخل کامیون انداخته شد.

“شهردار این را به من نداد. اما همسایه من مردم من که از من حمایت می کنند. “هرناندز کروز ، 36 ساله ، در یک کنفرانس خبری پس از دریافت چک به هواداران خود به زبان اسپانیایی گفت. “من از افرادی که این کار را برای من آوردند سپاسگزارم. زیرا من آینده خوبی برای فرزندانم می خواهم. “

هرناندز ، که 12 سال پیش از مکزیک مهاجرت کرد ، مادر چهار فرزند است. او به مدت پنج سال بر تجارت خود در گوشه وایت پلینز و پهام پارک وی جنوبی نظارت داشت.

این کمک مالی از سوی بیش از 180 اهداکننده به همراه تلاش برای جمع آوری کمک های آنلاین توسط City Workers For Justice ، گروهی از مقامات شهرداری که از عدالت در سطح شهر دفاع می کنند ، تأمین می شود. از جمله اهداکنندگان وی می توان به ابرو مجری رادیو داغ 97 اشاره کرد که مبلغ 5000 دلار به وی اهدا کرد.

این کمک مالی به بازسازی تجارت محصولات بیرونی هرناندز کروز در سالهای اخیر کمک کرد. در 23 سپتامبر ، هرناندز کروز توسط NYPD و مقامات اداره حفاظت از مصرف کننده و کار (DCWP) ارجاع شد.) برای فروش غذای تازه بدون اجازه از NYPD در نهایت فروشندگان مواد غذایی سیار را فراخواند تا محصولات را دور بریزند. یک رهگذر متوجه اتفاقاتی شد که شروع به ضبط این رویداد با تلفن خود کرد. این ویدئو با پروژه فروشندگان خیابانی ، گروه حمایت از فروشندگان خیابانی به اشتراک گذاشته شد. و در حساب توییتر منتشر شد ، این ویدئو ویروسی شد. 1.8 میلیون بار مشاهده و بیش از 4000 بار بازنشر شده است.

سرانجام ، افسران DCWP ، NYPD و کارگران سرویس بهداشتی پس از تجربه واکنش شدید ساکنان محلی جامعه هرناندز کروز و توزیع بقیه غذای وی ، بدون ترک همه مواد غذایی صحنه را ترک کردند.

“مردم از آنچه برای او اتفاق افتاده ناراحت هستند و می خواهند از او حمایت کنند.” Carina Kaufman-Gutierrez معاون پروژه فروشنده خیابانی “همسایه اش از دیدن دور ریختن غذا و دور انداختن عصبانی شد. بلکه آزار و اذیتی را که برای دیانا ، یکی از اعضای محبوب همسایه ها اتفاق افتاده بود ، مشاهده کرد. “

شهردار بیل دی بلازیو ، شهردار بیل دی بلاسیو ، از جمله افرادی بود که آن را خشمگین کردند “بوروکراسی سنتی بدون ارتباط و بدون عقل سلیم” در جلسه جدید روزها پس از حادثه.

شورای شهر همچنین در تلاش است تا تعداد مجوزهای اضافی را به حدود 4000 برساند ، با صدور مجوزها به میزان 400 در سال در دهه آینده ، از سال 2022. هنوز هزاران نام در انتظار مجوز و فعالیت رسمی وجود دارد. لیست انتظار یک سیستم بازار سیاه برای صدور مجوز اجاره به فروشندگان تا 25000 دلار ایجاد کرده است.

“من فکر می کنم این واقعا مهم است. این حادثه اولین بار نیست. و متأسفانه تا زمانی که قانون تغییر نکند ، این آخرین مورد نخواهد بود ، زیرا کومان گوتیرز می گوید ، “زیرا اکنون برای تاجری مانند دیانا او سالها تلاش کرده است تا از شهر مجوز دریافت کند. او سعی می کند کار درستی انجام دهد تا کسب و کار آنها رسمی شود. اما محدودیت مجوزهای موجود مانع از این کار شد. “

جسیکا راموس ، سناتور ایالتی و جسیکا گونزالس روخاس ، مجلس نمایندگان ، لایحه مجوز نامحدود ارائه کردند. گزارش شده است که توسط مناطق تجاری محلی مورد انتقاد قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید