فاطمی: روی کارم اشراف دارم/ با مهدوی‌کیا تعامل خوبی در تیم امید ایجاد می‌کنم


فراز فاطمی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره انتخابش به عنوان سرپرست جدید تیم ملی فوتبال امید ایران، اظهار داشت: طبق صحبتی که با مسئولان فدراسیون فوتبال داشتم، قرار شد در این سمت فعالیت کنم. تیم ما ۴-۵ روز دیگر به عراق اعزام می‌شود و اعضای کمیته جوانان بیشتر کارهای را برای این سفر انجام داده‌اند. من هم باید کارهای نهایی را انجام بدهم تا تیم با شرایط خوبی برای اعزام آماده شود.

وی ادامه داد: تقریبا پایه تیم فعلی امید را همان نفراتی تشکیل می‌دهند که در تیم جوانان با آنها کار کردم. من به کارم اشراف دارم و می‌توانم در این برهه در حیطه کاری خودم به تیم امید کمک خوبی کنم. شک نکنید تعامل خوبی هم با مهدوی‌کیا ایجاد خواهم کرد تا این تیم بتواند موفقیت‌های خوبی را به دست آورد.

سرپرست جدید تیم امید درباره آخرین وضعیت تیم ملی امید عنوان کرد: امروز با مهدوی‌کیا صحبت خواهم کرد و خدا را شکر با زحمات او و مسئولان کمیته جوانان تاکنون همه چیز به بهترین شکل جلو و منظم رفته است. تیم ما پس از سفر به عراق و برگزاری دو دیدار دوستانه با تیم زیر ۲۳ سال این کشور، از طریق استانبول عازم تاشکند، محل برگزاری رقابت‌های قهرمانی آسیا می‌شود. امیدوارم در آن مسابقات هم نتایج خوبی کسب کنیم.

فاطمی درخصوص زمان اعلام فهرست این تیم، عنوان کرد: این فهرست تنظیم شده و تا ساعاتی دیگر روی سایت فدراسیون فوتبال می‌رود.

انتهای پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید