غذای موقت – کاهش مصرف غذا


تغذیه موقت
تغذیه موقت

زمان: چگونه با برنامه ریزی رژیم غذایی خود وزن کم کنیم

سه رکن برای کاهش وزن سالم و سلامت وجود دارد: آنچه می خورید (خوب) ، چقدر می خورید (مقدار) و هنگامی که می خورید (زمان). در حالی که دو مورد اول اغلب تحت نظارت زیادی قرار می گیرند ، ما اغلب از مورد سوم غافل می شویم.

چه کار می کنیم و چه مهمانی می رویم ، دیر غذا خوردن بر بدن تأثیر می گذارد.

تغذیه فیزیکی چیست؟

رژیم های موقت شامل ادغام وعده های غذایی در ساعت واقعی شما است. بدن علاوه بر ساعت تولید مثل ، حرکات و چرخه های زیادی را دنبال می کند ، مانند چرخه خواب و بیداری ، اختلالات هورمونی ، احساسات انتقال دهنده عصبی و الگوها. غذا بخورید (توجه داشته باشید وقتی هر روز یک میان وعده کوچک می خورید چه احساسی دارید؟).

رژیم های موقت در سال 1986 توسط متخصص تغذیه فرانسوی ، Dr.

آیورودا زمان غذا را یک ابزار مهم برای سلامتی می داند. این ایده که این ماده شیمیایی باعث می شود بدن ما در طول روز مطابق با ریتم دایره ای کار کند ، به همین دلیل بدن ما را مجبور می کند هر روز تقریباً در یک ساعت غذا بخوریم ، بخوابیم و ورزش کنیم.

طب چینی می گوید هر اندامی در بدن ما صداهای خاص خود را دارد (به همین دلیل است که متخصصان طب چینی توصیه می کنند که درمان در ساعات خاصی از روز انجام شود).

هر دوی این درمانها یک داستان دارند: اگر از ریتم بدن خود پیروی کنیم و بر این اساس غذا بخوریم ، سلامت ما بهبود می یابد.

ساعت زنده بدن چگونه کار می کند؟

مطالعات نشان داده است که مغز دارای یک ساعت مرکزی به نام هسته سوپراکیاسماتیک (SCN) است که ساعت بدن ما را کنترل می کند و اغلب تغییرات در بدن ، رفتار و محیط خارجی ما را نشان می دهد. این ساعت مچی همچنین ساعت محیطی را در کبد ، بافت چربی ، قلب ، ماهیچه ها ، معده و ریه تنظیم می کند.

با توجه به مطالعه صبحانه بزرگ ، رژیم غذایی در بدن بر وزن بدن و وزن بدن تأثیر می گذارد. این مطالعه می گوید خوردن غذاهای مناسب در زمان مناسب باعث می شود که بهترین تغذیه را از آن دریافت کنید. این مطالعه همچنین بیان می کند که رژیم صبحانه شما باید سنگین و مملو از غذاهای پرانرژی باشد ، اما رژیم صبحانه شما باید کم کالری باشد.

مطالعه دیگری مدعی است که افزایش وزن در عصر منجر به افزایش وزن و چاقی می شود. همچنین از دست دادن صبحانه می تواند ژن هایی را تنظیم کند که سیستم ایمنی بدن را تنظیم می کند و در نهایت منجر به افزایش قند خون بعد از وعده غذایی بعدی می شود.

اگر تصمیم بگیرید که ارزان خرید کنید و پهنای باند پایینی را به خطر بیندازید ، فقط خودتان را فریب می دهید. فاصله بین صبحانه ظهر و ناهار هنگام شام باید 4 تا 5 ساعت باشد. اما فاصله بین شام و صبحانه روز بعد باید حداقل 12 ساعت باشد تا ذخیره چربی تجزیه شود.

مددکاران اجتماعی به دلیل اختلال در چرخه زندگی خود (چرخه خواب / بیداری و چرخه غذا خوردن / ناشتا) در معرض افزایش وزن و بیماریهای متابولیک قرار دارند.

رژیم غذایی متعادل در زمان مناسب چه مزایایی دارد؟

مدت زمان رژیم غذایی می تواند تأثیرات مثبتی بر بدن داشته باشد ، مانند:

هضم و جذب عالی مواد مغذی

فواید بالای جذب مواد مفید

مدیریت وزن

کاهش چربی

کلسترول را تنظیم کنید

خطر بیماری های قلبی را کاهش می دهد

کاهش خطر ابتلا به دیابت

اقدامات پیشگیرانه را تقویت کنید

پالنی پالنی

دیدگاهتان را بنویسید