غذای خوب کیست؟ مجله سلامت LifeDite


نیسیسی

سرآشپز کسی است که در زمینه غذا تخصص دارد. متخصص تغذیه به شما در انتخاب رژیم غذایی مناسب و تنظیم یک برنامه غذایی سالم کمک می کند ، همچنین رژیم غذایی مناسبی برای بیماران ایجاد می کند و توصیه های غذایی مناسب به بیماران ارائه می دهد.
متخصص تغذیه عادات فرد را بررسی می کند و غذاهای مورد نیاز بیمار را توصیه می کند و رژیم صحیح را آموزش می دهد و تأثیر برنامه را برای اطمینان از موثر بودن برنامه رژیم غذایی بررسی می کند و در پایان گزارش می دهد. روند
این متخصص با توجه به شرایط و نیازهای خود ، رژیم متعادلی را برای گروه های مختلف از جمله کودکان ، افراد عادی ، بیماران ، افراد چاق و لاغر آماده می کند. او برای آنها تصمیم می گیرد که چه نوع غذایی و چه مقدار در روز مصرف کند.
بیماران توسط متخصص تحت نظر هستند تا به آنها در انتخاب رژیم غذایی مناسب با توجه به شرایطشان و تسریع روند درمان کمک کند. بیماران ارجاع شده به این متخصصان شامل دیابت ، بیماری های کلیوی ، بیماری های گوارشی و کبدی ، بیماری های قلبی و بیماران سرطانی تحت شیمی درمانی یا پرتودرمانی و بسیاری از بیماری های دیگر هستند که برای بهبود یا کنترل بیماری به رژیم غذایی مناسب نیاز دارند.
بیماران ارجاع شده به این متخصصان شامل دیابت ، بیماری های کلیوی ، بیماری های گوارشی و کبدی ، بیماری های قلبی و بیماران سرطانی تحت شیمی درمانی یا پرتودرمانی و بسیاری از بیماری های دیگر هستند که برای بهبود یا کنترل بیماری به رژیم غذایی مناسب نیاز دارند.

چه زمانی باید رژیم متعادل را ببینیم؟

قوانین

همه کارها را انجام دهید اما وزنه را تکان ندهید

وقتی احساس می کنید زیاد غذا می خورید

خیلی زیاد

بارداری

همیشه به غذا فکر کنید

دبیرستان

مامان

در طول روز وعده غذایی درمانگر ، 20 درصد تخفیف برای همه افرادی که برای وعده غذایی در 20 مارس درخواست می کنند داریم.

داستان اول24 ترفند آسان برای دریافت غذای سالم (قسمت 2)

نمایندگان انجمن تغذیه ایران و کانادا و سازمان نظام پزشکی ملی ارزیابی رژیم ها و رژیم های درمانی در چاقی ، کاهش وزن ، بارداری ، کودکان و بیماری ها و سایر موارد.

دیدگاهتان را بنویسید