غذاهای سالم شربت خانه | تناسب اندام کندی


اگر کارفرمای شما به شما این فرصت را می دهد تا به برنامه سلامتی شرکت ما در Mt. Laurel ، NJ بپیوندید. شاید برای شما این سال پیش آمده باشد که چگونه می توان یک شیوه زندگی سالم را آغاز کرد ، بالاخره شما ممکن است رژیم غذایی را با موفقیت مختلط امتحان کرده باشید. یا برای رسیدن به اهداف تناسب اندام خود فقط به وزنه زدن یا تمرینات قلبی تکیه کنید.

شروع یک سبک زندگی سالم برای همه متفاوت است. اما معمولاً به این معنی است که غذاهای مغذی بیشتری برای وعده های روزانه خود ایجاد کنید. در زیر برخی از بهترین چیزهایی که باید در انبار خود نگه دارید آورده شده است. اگر می خواهید یک سبک زندگی سالم را شروع کنید.

حبوبات و حبوبات

عدس و حبوبات منابع عالی مواد مغذی و پروتئین هستند بدون افزودن چربی های غیرضروری غیر ضروری یا مواد بالقوه مضر به هر چیزی که می پزید. آنها اغلب گوشت را در تاکو ، سوپ یا حتی سالاد جایگزین می کنند تا پروتئین اضافه کنند.

علاوه بر نگهداری عدس و حبوبات خشک ، شما باید کنسرو لوبیا را روی قفسه آشپزخانه خود قرار دهید. برای کاهش زمان مورد نیاز برای طبخ غذاهای سالم در غروب شلوغ روز هفته.

غلات

رژیم غذایی سالم به کمک کربوهیدرات ها نیاز دارد. کربوهیدرات های پیچیده مانند غلات سبوس دار ، ماکارونی گندم کامل ، جو دوسر و دیگر منابع عالی انرژی را برای بدن شما فراهم می کند. زیرا هضم آنها با سرعت کمتری نسبت به جایگزین ها انجام می شود. برنج قهوه ای نیز یک گزینه عالی برای یک وعده غذایی سالم است. اگر کمی زمان بیشتری برای آماده سازی دارید

گزینه های سرد و یخ زده

متخصصان تغذیه همیشه از نگهداری چند مورد که ماندگاری بیشتری دارند ، تشویق می کنند. به عنوان مثال ، تخم مرغ و شیر بادام معمولاً چند هفته در یخچال می مانند و خراب نمی شوند. و منبع خوبی از پروتئین و سایر مواد مغذی است این به شما کمک می کند در تمام طول روز احساس سیری کنید.

در فریزر اطمینان حاصل کنید که همیشه مخلوطی از سبزیجات در فریزر وجود دارد. که می توانید بلافاصله بیرون بیاورید در حالی که میوه ها و سبزیجات تازه هنوز بر یخ زده ترجیح داده می شوند – برای طعم ، اگر چیز دیگری نباشد. سبزیجات منجمد را می توان به سرعت بخارپز یا سرخ کرد. اگر می خواهید غذاهای سالم بپزید ، می توانید آن را با خود حمل کنید.

آیا می خواهید در مورد این لوازم آشپزخانه سالم که باید نگه دارید بیشتر بدانید؟ یا در مورد برنامه های مراقبت های بهداشتی شرکت در South Jersey بحث کنید. همین امروز با ما تماس بگیریددیدگاهتان را بنویسید