غذاهای بد برای کاهش وزن مفید هستند


آرایسا
آرایسا

سیب زمینیها

سیب زمینیها
سیب زمینیها

خط هدف درست در بالای علامت سیری قرار دارد. اما نحوه پخت سیب زمینی نیز مهم است: نحوه پخت باعث می شود که احساس دوام کنید. اما آشپزی ، با غذاهای جانبی سالم مانند برشته کردن ، یک گزینه خوب دیگر است. سیب زمینی بی میوه ، حاوی پتاسیم بیشتری نسبت به موز است و از نظر ویتامین B6 و ویتامین C بسیار غنی است.

ماکارونی

ماکارونی
ماکارونی

مطالعات روی افرادی که غذاهای دارای شاخص گلیسمی پایین (غذاهایی که قند خون شما را در مدت زمان طولانی افزایش می دهند) می خورند ، نشان می دهد که ماکارونی متوسط ​​بد نیست. در حقیقت ، شرکت کنندگان هنوز می توانند هنگام خوردن ماکارونی وزن خود را کاهش دهند. بیشتر از کل ظرف ماکارونی بخورید. هرچه آبجو بیشتر بنوشید ، قند خون شما افزایش می یابد.

فایایی

فایایی
فایایی

آجیل ها ممکن است چربی و کالری بالایی داشته باشند ، اما لازم نیست اجازه دهید وزن خود را کاهش دهند. در حقیقت ، مطالعات نشان می دهد زنانی که دو بار یا بیشتر در هفته رژیم آجیل می خورند ، حدود 25 درصد چاق تر و سنگین تر از کسانی هستند که از آجیل اجتناب می کنند.

سیسی

سیسی
سیسی

یک مطالعه نشان می دهد که گنجاندن محصولات لبنی کم چرب و سرشار از کلسیم در رژیم غذایی کم چرب به کاهش وزن و حفظ سلامت استخوان ها کمک می کند.

قهوه

قهوه
قهوه

یک فنجان قهوه در یک روز نمی تواند شما را از کاهش وزن باز دارد. در واقع ، محققان فکر می کنند ، کافئین موجود در قهوه ممکن است باعث کاهش وزن و سوزاندن کالری بیشتر شود. اما افزودن شکر و خامه به قهوه می تواند فواید قهوه را کاهش دهد. همچنین ممکن است با گذشت زمان وزن خود را افزایش دهید.

آرایسا

آرایسا
آرایسا

رژیم غذایی غنی از غلات کامل ، مانند برنج قهوه ای ، واقعاً می تواند به شما در حفظ یک شیوه زندگی سالم کمک کند. علاوه بر فیبر ، احساس سیری می کنید ، ویتامین B1 و B6 ، منیزیم ، سلنیوم ، فسفر و منگنز نیز دریافت خواهید کرد. و حتی اگر این مزایای برنج سفید در دسترس نباشد ، با مصرف مقدار معقول و محدود ، می توانید بدون نگرانی در مورد افزایش وزن رضایت داشته باشید.

شکلات

شکلات
شکلات

نکته مهم این است که شکلات را به مقدار تلخ و کم حذف کنید. پوست شکلات مملو از آنتی اکسیدان است و مطالعات نشان می دهد که به انسولین در بدن کمک می کند در حالی که احساس گرسنگی را تنظیم می کند. این باعث می شود یک دسر خوب برای حذف یک وعده غذایی سالم باشد.

پاپ سانا

پاپ سانا
پاپ سانا

پاپ کورن منبع خوبی از فیبر است و گرسنگی شما را برطرف می کند ، بنابراین اگر با روغن و نمک کمی تهیه شود ، بیش از حد غذا نخورید.

شیر کامل

شیر کامل
شیر کامل

برای کاهش وزن شیر کامل بنوشید؟ عجیب به نظر می رسد ، اما کارشناسان فکر می کنند ممکن است. مطالعات نشان می دهد که نوشیدن یک لیوان شیر معمولاً باعث افزایش وزن نمی شود و همچنین ممکن است به کاهش وزن کمک کند. از خوردن زیاد تا چیز دیگر.

دیدگاهتان را بنویسید