عکس ها: نمایشگاه گسترده و مهم “نیویورک بزرگتر” MoMA PS1 را پر می کند.


از سال 2000 هر پنج سال یکبار ، MoMA PS1 در کوئینز آخرین نظرسنجی خود را از هنرمندان معاصر که در داخل و اطراف کار و زندگی می کنند ، ارائه می دهد. شهر نیویورک نامیده می شود شهر نیویورکاین نمایش علاوه بر اینکه یک نمایشگاه بزرگ موزه است که سرگرم کننده و قابل تامل است ، نمایش فوق العاده ای است. همچنین یک مرور کلی مفید از آنچه در آن لحظه در دنیای هنر اتفاق می افتد ارائه می دهد.

این بیماری همه گیر ، MoMA PS1 را مجبور کرده است که پنجمین تکرار نیویورک بزرگ را به مدت یک سال کامل به تعویق بیاندازد. اما سرانجام نمایشگاه از 7 اکتبر در لانگ آیلند سیتی آغاز می شود. و اگرچه این بار تعداد هنرمندان و گروههای کمتری نسبت به گذشته در نمایش وجود دارد – 47 ، تقریباً یک سوم در سال 2015 – هنوز بیش از 300 نمایشگاه در سه طبقه پهن شده است. شهر نیویورک مثل همیشه متنوع و کامل.

کیت فاول ، کارگردان PS1 و یکی از چهار سرپرست نمایش ، به Gothamist گفت: “بیماری همه گیر روش تحقیق اولیه خود را به طرز چشمگیری تغییر داده است. اساسا ما مجبور شدیم چندین بار استودیو را در Zoom بازبینی کنیم ، این بدان معنا بود ایجاد یک رابطه تا حدودی متفاوت با یک هنرمند به این معنا نیست که در استودیو قدم می زنید و می توانید به چیزی اشاره کنید یا به اثر واکنش نشان دهید. اما زمان بیشتری می برد و اغلب با آن آشنا می شوید هنرمند بهتر از این است. “

هیچ موضوع واحدی برای این یا موضوع دیگر وجود ندارد. شهر نیویورک نشان می دهد ، اما خطا به آن اشاره می کند “دو موضوع نسبتاً قوی در نمایشگاه: یکی در مورد مستندها و بایگانی ها و دیگری در مورد سوررئالیسم ، و آنچه ما به نظر جالب آمد این بود که در حالی که ممکن است این روش از هر دو پیروی کند ، هنرمندان زیادی هستند که سوررئالیسم و ​​مستند را در آثار نهایی خود ترکیب می کنند.

اینجا کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد. اما برخی از موارد مورد علاقه من از پیش نمایش این هفته شامل نقاشی های رنگارنگ احمد مرسی است که اغلب اسب هایی با ظاهر تیره نشان می دهند. نصب و راه اندازی شعر شانزهای گروه Canal Street برای بررسی “اقتصاد غیر رسمی و شعر کالاهای تقلبی”. عکس روزنامه ای از شهر در دهه 1970 و 80 توسط مرلین ننس و هیرام مریستانی ؛ و آهنگ مسحور کننده آلن مایکلسون “Midden” ، که در آن هنرمند هندی فیلم هایی از Newtown Creek و کانال Gowanus را روی سه تن صدف صدف خشک شده پخش می کند در حالی که یک آهنگ پاسخ و پاسخ بومی را در پس زمینه پخش می کند.

به خودتان زمان بدهید تا با آن کنار بیایید. همانطور که خطا گفت “همه ما تجربه دیدن چیزها را داریم. آنلاین در طول طاعون ، اما واقعاً هیچ چیز مانند حضور در مقابل هنر ، ملاقات با مردم و رسیدن به نتیجه گیری خود “در مورد آنچه شما در مورد این رویداد فکر می کنید و چه احساسی دارید ، وجود ندارد ، بنابراین من هیجان زده شدم که مردم فرصت انجام این کار را خواهند داشت.”

داخل نمایشگاه MoMA PS1 نیویورک بزرگ

شهر نیویورک تا 18 آوریل 2022 زمان اجرا می شود MoMA PS1. بلیط های زمان بندی پیشرفته اکنون در دسترس هستند. ورودی برای بزرگسالان 10 دلار است و اثبات واکسیناسیون و ماسک مورد نیاز است.

دیدگاهتان را بنویسید