عکس ها: محل جدید بروکلین ساخته شده ، واحه ای رویایی برای نوازندگان ایجاد کرده است.


پس از یک وقفه طولانی در صنعت موسیقی به دلیل همه گیری در نهایت ، گروه های مختلف تور خود را برای اولین بار در نیم سال آغاز کرد و مکان های موسیقی در سراسر شهر دوباره شروع به برگزاری کنسرت کردند. و علاوه بر خوش بینی ، بروکلین ساخته شده این هفته افتتاح می شود. این یک مکان موسیقی کاملا جدید است که در نیویورک در مدت زمان طولانی افتتاح می شود.

Brooklyn Made یک فروشگاه 500 نفره است که در 428 Troutman Street در Bushwick واقع شده است با طراحی نورپردازی منحصر به فرد توسط Jeremy Roth (Wilco ، Nathaniel Rateliff ، Mazzy Star). این کار توسط دو صنعتگر از طرف مقابل شروع شده است. از طیف: آنتونی می سازد ، صندلی اداری سابق Live Nation نیویورک در Bowery Presents/AEG و کلی وینریچ ، یکی از اعضای قدیمی Delta Spirit.

“این یک رویای مادام العمر است. و امیدوارم آخرین نکته من در مورد آنچه تا پایان عمر و زندگی حرفه ای ام انجام خواهم داد.

“من تمام عمر نیویورکی بودم. بنابراین در خون من است. و من نمی توانم کاری انجام دهم جز باز کردن اولین مکانی که در اینجا مالک آن بودم. به ویژه هنگام بیرون آمدن از چنین آفتی و تلاش برای آوردن آن به شهر برگردید و بخشی از آن باشید. “

با بالاخره افتتاح باشگاه امشب-جف تویدی از ویلکو امشب و جمعه دو نمایش پرفروش را نشان می دهد-گاتهامیست این هفته به دیدن محوطه و امکانات تازه ساخته شده می رود. برای برخی از هنرمندان خوب

Makes اولین حضور خود در بروکلین Made را در تابستان سال 2020 به عنوان شرکتی که فعالیتهای خود را در Park Slope تبلیغ می کرد ، با مکانهایی مانند CMAC Events و United Palace کار کرد. سال گذشته ، Makes و Winrich بیشتر سال گذشته را صرف ساخت آن کردند. و اطمینان حاصل کنید که قبل از هر چیز یک تجربه دوستانه هنرمند است.

امکانات زیادی برای گروه های تور وجود دارد. شامل چهار اتاق جداگانه سبز. یک آپارتمان پر از رکوردهای قدیمی و jukeboxes. چندین منطقه پاتوق خصوصی در فضای باز (شامل دسترسی به پشت بام) و استخر خصوصی.

عکس های داخلی از محل جدید موسیقی Bushwick در محل اجرای موسیقی بروکلین.

یکی از فضاهای خصوصی خصوصی برای هنرمندان.

فلش

“[Winrich and I] در همان صفحه ای هستند که می خواهند یک تجربه منحصر به فرد هنرمند را ارائه دهند ، “میکس می گوید. هیچ بحثی در مورد بودجه غذا وجود ندارد. “

این مکان همچنین دارای 2 خروجی غذا/نوشیدنی است که به یکدیگر متصل شده اند. اولین مورد Connie را خواهید دید ، که دارای یک نوار نعل اسبی با میزهای استخر و یک حیاط در فضای باز است. (هر روز تا ساعت 4 صبح باز است ، صرف نظر از اینکه گروه در حال نوازندگی است یا نه.) این اتاق که به ایستگاه متصل می شود ، که ساعت 7 صبح باز می شود ، کافی شاپ/کافه ای است که شیرینی و صبحانه سرو می کند. سپس به یک کوکتل/شراب/تاپاس بار با آشپزخانه کامل بعد از ظهر تا پاسی از شب تبدیل شوید.

علاوه بر Tweedy ، لیست هنرمندان در ماه های آینده همچنین ترکیبی از هنرمندان افسانه ای (Guided By Voices ، The Mountain Goats ، Luna ، Steve Earle ، Greg Dulli ، Okkervil River) و گروه های مستقل مستقل (Whitney ، Spirit Of The Beehive ، Real Estate). ، Dehd ، فروشنده مواد مخدر) این مکان همچنین هر آخر هفته میزبان یک مجموعه DJ معمولی خواهد بود.

مارکس خاطرنشان می کند که در حالی که روح رقابتی در بین مکان های مختلف در اطراف بروکلین وجود دارد ، Made نمی خواهد با هنرمندانی مانند AEG یا Live Nation چانه بزند.

“صادقانه بگویم ، این یک رقابت است. اما همانطور که می گوییم ما با 17 میلیون دلار شرکت بزرگ جهانی رقابت نمی کنیم. “او تورهای بزرگی انجام می دهد-تورهای هیپ هاپ بزرگ و راک کلاسیک. تمرکز ما بر روی ارائه یک تجربه عالی برای گروه هایی است که می خواهند در مکان ما بنوازند ، اما در حال حاضر ما به زودی میزبان تور بزرگی برای دریک نیستیم. “

اما در طول تجربه در صنعت کنسرت تجربه وینریچ به عنوان یک نوازنده تور افزایش درآمد از هر دو مکان خوردن/نوشیدن و این واقعیت که آنها صاحب این ساختمان هستند مارکس در مورد بروکلین بسیار خوش بین است. خدمتکار یک آکادمی موسیقی خواهد بود. در حوزه انتخابیه بلند مدت

او با خنده گفت: “من همه آنها را دیده ام و هر کاری می کنم تا در اینجا پیر شوم.” “با توجه به این واقعیت که من در 30 سال گذشته این کار را انجام داده ام ، می دانم که امور مالی چیست. و من می دانم چه چیزی قابل پرداخت است و چه کاری می توان انجام داد. می دانم که می توانیم با این هنرمندان و من آن را به سطح بعدی برسانیم. من فکر می کنم آنها از آن شگفت زده خواهند شد ، بنابراین من انتظار ندارم که ما در اینجا شکست بخوریم. من شکست را به عنوان یک گزینه نمی بینم. ”

دیدگاهتان را بنویسید