عکسها: بهترین Cosplays از Comic Con 2021’s Kick Off a Peaceful Day


مثل سایر مشاغل کامیک کان که معمولاً سرگرم کننده ، سرپوشیده و شلوغ است ، سال گذشته چهار روز fanfest خود را به دلیل همه گیری لغو کرد. با این حال ، دیروز مرکز Javits دوباره با Spideys ، Thors ، Marios ، Peaches ، Venoms ، Wonder. زنان و بسیاری از کارتون های دیگر خزید. انیمه/بازی های ویدئویی/شخصیت های فرهنگ پاپ که من آنها را به عنوان پانزدهمین NYC نمی شناختم. در نهایت با… ام برگشتم. چیزی بین صدای ناله و ناله وجود داشت.

محدودیت ظرفیت باعث می شود معابر شلوغ و دهلیزها گاهی احساس خالی بودن کنند. اثبات واکسیناسیون یا نتایج آزمایش COVID-19 مورد نیاز است. برای کودکان زیر 12 سال منفی است و باید از ماسک در داخل استفاده کنید. اما بعد از یک سال غیبت بازیکنان فداکار و ناظران آنها اجازه نمی دهند پروتکل اپیدمی یک مهمانی را خراب کند.

میشل فورد ، بازیگر نقش میرا از “من دوست دارم!” آکوامن در مجموعه شگفت انگیز Jellyfish که ساخت آن دو ماه به طول انجامید ، “من هر سال به کامیک کان می آیم. این واقعاً نقطه اوج سال من است. و من دوست دارم این کار را سخت انجام دهم. سال گذشته من لباس 2019 را پوشیدم و از خانه یک ویدیو از یک تغییر cosplay تهیه کردم. اما این خیلی بهتر است. من افراد و تعاملات را دوست دارم. بی قیمت است. ”

الکس در حال اختراع زن شگفت انگیز است.

فلش

منهتنیت Alex Is Crafting ، که اغلب لباس های بافتنی یا قلاب بافی می پوشد ، موافق است. او گفت: “برگشتن شگفت انگیز است.” و همین لباس را با سایرین در اینجا بپوشید. خیلی سرگرم کننده بود. ”پنج شنبه ، الکس لباس بافتنی Wonder Woman خود را پوشید. که او در ده روز انجام داد زلدا در سال 2019 به عنوان پیچیده ترین کار خود 700 ساعت وقت خود را صرف کرد – اما قصد دارد هر روز به شخصیت متفاوتی تبدیل شود.

علاوه بر cosplay ، Comic Con در مورد تجاری سازی نیز صحبت می کند. و محوطه بزرگ مملو از اسباب بازی ، کلکسیون ، هنرهای اصلی ، لباس و لوازم جانبی است. همچنین می توانید عکس های خودکار یا خودکار از افراد مشهور بخرید. و تولیدکنندگان محتوا از همه رسانه ها آماده انتشار آثار آینده هستند.

Comic Con تا روز یکشنبه در Javits Center خواهد بود و بنرها هنوز در دسترس هستند.دیدگاهتان را بنویسید