عواید حاصل از فروش اموال مازاد دولتی صرف توسعه استان می شود


به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، کاظم دبیر عصر امروز در جلسه بررسی روند تحول وضعیت ایثارگران شاغل در دستگاه های اجرایی اظهار داشت: و استفاده بهینه از امکانات موجود در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: هزینه تولید و انتقال اموال مازاد ادارات از طریق بیت المال در اعماق توسعه استان نگهداری می شود و در موارد مختلف مورد استفاده استان قرار می گیرد.

معاون مدیریت و توسعه منابع استاندار اردبیل تصریح کرد: توانمندسازی نیروهای اداری، مدیریت منطقی جایگاه خدمت و حضور پرسنل و اجرای برنامه های فرهنگی برای کارکنان و خانواده های آنان از وظایف ضروری در حوزه انسانی است. منابع موجود در دستگاه های اجرایی

رعایت دستور در دستگاه های اجرایی مورد توجه قرار گیرد

دبیر ادامه داد: توجه به نکات ریز و موثر در فرآیند خدمت رسانی به مردم در دستگاه های اجرایی از جمله رعایت دستور خروج و انتخاب جایگزین در زمان مرخصی حائز اهمیت است.

وی بیان کرد: تلاش دستگاه های اجرایی مختلف برای تغییر جایگاه شهدا قابل تقدیر است و تداوم اجرای این طرح برای تغییر وضعیت شهدای باقی مانده ضروری است.

معاون مدیریت و توسعه منابع استانداری اردبیل گفت: هدف از برگزاری اجلاسیه شهدای استان اردبیل ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انجام اقداماتی از جمله خلق آثار ماندگار، ساماندهی گلزارهای شهدا و نامگذاری است. از مکان های مختلف پس از شهدا و … و همکاری و هماهنگی دستگاه های مختلف با حوزه اجرایی این کنگره ضروری است.

انتهای پیام/۳۷۲۷/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید