عملیات ارتش سوریه در درعا با هلاکت ۸ تروریست – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از تاس، “اولگ اگوروفمعاون مرکز آشتی سوریه روسیه اعلام کرد که در این درگیری ها حداقل هشت شبه نظامی کشته و ۱۵ نفر کشته شدند. از نو آنها کشته شدند.

سرلشکر اولگ اگوروفمعاون مرکز روسیه برای آشتی طرف‌های متخاصم در سوریه روز چهارشنبه گفت: یگان‌های امنیتی دولت سوریه هشت شبه‌نظامی را که در حملات تروریستی علیه غیرنظامیان شرکت داشتند، منهدم کردند و ۱۵ نفر را بازداشت کردند.

از نو او همواره شاهد تحرکات گروه های شبه نظامی و تروریستی است. نیروهای امنیتی سوریه دو هفته پیش مقادیر زیادی سلاح و مهمات از مخفیگاه تروریست های داعش در شهر جاسم واقع در حومه شهر کشف کردند. از نو کشف و ضبط کردند. بنابراین، منبع امنیت در از نو وی گفت: با تکمیل عملیات امنیتی علیه عناصر مسلح داعش در شهر جاسم واقع در حومه شمالی از نومقدار زیادی سلاح و مهمات جنگی از مخفیگاه تروریست ها کشف و ضبط شده است.

منابع سوری چند روز پیش از هلاکت چند تروریست داعشی از جمله یکی از سرکردگان آنها در حومه شمالی خبر دادند. از نو آنها در جریان عملیات ارتش سوریه گزارش دادند. در این عملیات با همکاری ارتش و نیروهای مسلح خودی در شهر جاسم در حومه شمالی از نو انجام شد و تعدادی از تروریست های داعش کشته و زخمی شدند.

منابع سوری اعلام کردند که در میان کشته شدگان ایوب فاضل است جباوی“معروف به عنوان”ابوجهادآنها از سرکردگان داعش هستند.