عملکرد اضافی پمپ چیست و آیا ارزش خرید دارد؟


هنگامی که ورزش می کنید، بدن شما در تلاش است تا خون رسانی به اندام های تحت استرس را افزایش دهد. به این ترتیب بدن می تواند مواد مغذی را به اندام های آسیب دیده برساند و آنها را ترمیم کند. این مواد مغذی هم در حین و هم بعد از تمرین ضروری هستند.

به گزارش کماپرس به نقل از داروخانه روشا، مصرف همزمان سه مکمل کراتین، بتا آلانین و یک پمپ و تاثیر آن بر بدن بسیار چشمگیر است و می توانید از هر سه این مکمل ها با هم استفاده کنید.

مکمل PUMP عملکرد بدن را افزایش می دهد و ریکاوری را سرعت می بخشد. البته این مکمل می تواند کارهای دیگری را نیز انجام دهد. در ادامه این مقاله در مورد عملکرد اضافی پمپ و مزایای آن بیشتر با شما صحبت خواهیم کرد.

مصرف مکمل‌های قبل از تمرین ترکیبات و مواد مغذی زیادی را به سلول‌های بدن شما می‌رساند تا در طول تمرین انرژی کافی داشته باشید. مکمل های پمپ، کراتین و بتا آلانین برای افزایش انرژی در حین ورزش استفاده می شود.

مکمل پمپ چیست؟

مکمل پمپ مکملی است که باعث افزایش خون رسانی به اندام های بدن می شود. مکمل پمپ دارای اسیدهای آمینه محرک است و باعث پمپاژ خون به بدن می شود. وقتی خون رسانی در سیاهرگ ها افزایش می یابد، سیاهرگ ها بزرگتر می شوند. البته رگ های خونی در قسمت هایی از بدن تعریف می شوند که چربی کمتری دارند.

بدون شک هیچ چیز رضایت بخش تر از داشتن یک پمپ قوی برای تورم نیست، اما آیا می دانستید که باعث رشد عضلات نیز می شود؟

هر کسی که به صورت حرفه ای کار می کند مطمئناً این کار را انجام می دهد تا عضلات خود را بزرگتر کند.

علاوه بر مزایای ذهنی و زیبایی شناختی مرتبط با پمپ، چیزی که ممکن است ندانید این است که دستیابی به اتساع عروق در سطح بالا از رشد عضلات جدید پشتیبانی می کند. پمپ، که از نظر علمی به عنوان پرخونی ناشی از ورزش شناخته می شود، برای ایجاد یک محیط مساعد برای رشد عضلانی حیاتی است.

افراد قبل از تمرین از مکمل های پمپ برای تقویت بدن استفاده می کنند. مصرف یک اسکوپ پمپ قبل از هر تمرین منجر به تمرینات و نتایج بسیار بهتری می شود.

استفاده از مکمل پمپ قبل از تمرین باعث افزایش جریان خون، بهبود تمرین و تسریع ریکاوری می شود.

پمپ مکمل چگونه کار می کند؟

اکنون، احتمالاً از خود می‌پرسید که چگونه پمپ در واقع ماهیچه‌های جدیدی را رشد می‌دهد. آزاد شدن اکسید نیتریک شل شدن ماهیچه های صافی را که رگ های خونی را می پوشانند، تسهیل می کند و در نتیجه لومن (فضای بین رگ های خونی که خون از آن عبور می کند) را بزرگ می کند.

با انبساط لومن، جریان خون افزایش می یابد و در نتیجه اتساع عروق به اوج خود می رسد. پلاسمای خون کانال اولیه ای است که از طریق آن مواد مغذی، اسیدهای آمینه، تستوسترون، هورمون رشد (GH) و فاکتور رشد ۱ مانند انسولین (IGF-1) به عضلات گرسنه شما می رسد. بنابراین، با تغذیه بیشتر عضلات خود، مقادیر زیادی از کاتالیزورهای مختلف عضله سازی را مستقیماً به سلول های عضلانی سخت کار خود تحویل می دهید. حذف آمونیاک و سایر متابولیت ها به بدنسازان این امکان را می دهد که بین ست ها سریعتر ریکاوری کنند و تکرارهای بیشتری انجام دهند. این می تواند منجر به تحریک رشد بهتر و رشد سازگار در پاسخ به آسیب های کوچک در سطح فیبر عضلانی شود. دستیابی به حداکثر گشاد شدن عروق همچنین به بدن شما اجازه می دهد تا اسیدهای آمینه و مواد مغذی متابولیزه شده حاصل از تغذیه شما را قبل و بعد از تمرین عضلانی به سرعت انتقال دهد و آنها را مستقیماً به عضلات هیپرتروفی شما برساند تا ریکاوری و رشد را افزایش دهد.

خرید اینترنتی مکمل پمپ از داروخانه کاماپرس

مزایای استفاده از مکمل پمپ

در ادامه دلایل بیشتری را به شما می گوییم تا بدانید چرا باید مکمل های پمپ را مصرف کنیم.

  1. مقاومت

مکمل پمپ برای حفظ عضلات شما ضروری است. اصطلاح علمی پمپ “هیپرمی” است که به سادگی فرآیند رساندن خون غنی از اکسیژن به عضلاتی است که در حال حاضر کار می کنند. ماهیچه ها برای عملکرد به اکسیژن نیاز دارند، خون اکسیژن را به ماهیچه ها می رساند، ماهیچه ها وزنه ها را بلند کرده و آنها را پایین می آورند. بنابراین استفاده از پمپ به شما امکان می دهد وزنه های سنگین تری بلند کنید.

  1. آنها مواد مغذی را برای بدن فراهم می کنند

معمولاً افراد به دنبال مکمل هایی هستند که اندازه عضلات و ماهیچه هایشان را افزایش دهد. چگونه این پمپ را بسازیم؟ خب جواب این سوال اینجاست. خون غنی از اکسیژن که به ماهیچه ها می رسد نیز مواد مغذی برای عضله سازی را فراهم می کند. هر چه ماهیچه ها مواد مغذی بیشتری دریافت کنند، بیشتر می توانند ریکاوری و ساخته شوند. بنابراین، عملکرد عضلات بهبود می یابد و عضلات رشد می کنند.

  1. کاهش خستگی

هرکسی که ورزش می کند زود خسته می شود و ورزش خود را رها می کند تا بتواند سریع به خانه برود و استراحت کند. دلیل این امر ایجاد اسید لاکتیک در عضلات پس از تمرین است. اسید لاکتیک می تواند یک قاتل بزرگ برای دستاوردهای تمرینی باشد و باعث شود نتوانید حرکات تمرینی خود را تکرار کنید. این دلیل درد عضلانی بعد از ورزش است. خوشبختانه مکمل پمپ یک درمان محسوب می شود. پمپ می تواند با افزایش جریان خون و دادن مواد مغذی به ماهیچه ها، ماهیچه هایی را که ورزش می کنید به سرعت سم زدایی کند. این به از بین بردن اسید لاکتیک در حین ورزش کمک می کند و حتی می تواند درد روز بعد را از بین ببرد. به همین دلیل است که وقتی زودتر به باشگاه برمی‌گردید، معمولاً بدن شما احساس بهتری دارد.

  1. انبساط عضلانی

هنگامی که از پمپ استفاده می کنید، خون رسانی به ماهیچه ها افزایش می یابد، در نتیجه عضلات باید رشد کنند تا این مقدار خون را در خود جای دهند. پمپ در واقع بافت عضلانی فاسیال را منبسط می کند، به عبارت دیگر، عضله را کشش می دهد تا بیشتر شود تا عملکرد و جمع آوری خون افزایش یابد.

  1. عضلات خوب

هنگامی که پمپاژ می کنید، عضلات شما بزرگ و فشرده می شوند، بنابراین بهتر است از ظاهر آنها لذت ببرید.

مکمل پمپ برای افزایش و افزایش پمپاژ خون طراحی شده است. مانند زمانی که قبل از تمرین قهوه می نوشید، اما پمپ باعث می شود احساس شدیدتری داشته باشید و منجر به تمرینات بهتر می شود.

افراد قبل از تمرین از مکمل های پمپ برای تقویت بدن استفاده می کنند. البته مکمل های پمپ نیز هستند که معمولاً بدون محرک هستند و برای تمرینات شبانه مناسب هستند.

    مکمل های پمپ را از داروخانه روشا-کاماپرس خریداری کنیدچگونه بهترین مکمل های قبل از تمرین را برای پمپ انتخاب کنیم؟

اکنون که مزایای مکمل های پمپ را می دانیم و درک می کنیم که این مکمل ها ارزش خرید دارند، باید بدانیم چگونه یک مکمل پمپ خوب انتخاب کنیم. برای انتخاب مکمل پمپ مناسب به نکات زیر توجه کنید:

دوز مناسب مواد فعال: به دنبال دوزهای تحقیقاتی ال سیترولین، ال-آرژنین و بتائین در مکمل پمپ باشید.

تست شخص ثالث در صورت امکان: محصولاتی را انتخاب کنید که توسط افراد دیگر آزمایش شده و کار کرده اند.

قیمت: هنگام خرید حتما به قیمت محصول توجه کنید. قیمت و ارزان بودن یک محصول نشان دهنده کیفیت بالا یا بی کیفیت بودن آن نیست.

می توانید مکمل های قبل یا بعد از تمرین بخرید. مردم معمولا مکمل های قبل از تمرین را ترجیح می دهند. مکمل های قبل از تمرین به گونه ای طراحی شده اند که عملکرد فرد را بلافاصله پس از مصرف تقویت کرده و به او جلسه تمرینی بهتری می دهند. در حالی که بیشتر پمپ های قبل از تمرین حاوی بسیاری از مواد تقویت کننده عملکرد هستند، برخی بر روی ترکیبات اکسید نیتریک (NO) تمرکز می کنند.

مکمل های پمپ قبل از تمرین از بسیاری جهات برای کاربر مفید هستند. در نتیجه استفاده از این مکمل ها، تولید اکسید نیتریک افزایش می یابد و منجر به انبساط رگ های خونی و افزایش رگ های خونی می شود. این بدان معناست که رگ‌های شما در واقع گشاد می‌شوند و خون، اکسیژن و مواد مغذی بیشتری را به عضلاتی که به آنها نیاز دارند می‌رسانند. این فرآیند منجر به عملکرد بهتر، رشد عضلات و ریکاوری می شود. در همین حال، ماهیچه های شما بالا می روند و پتانسیل جذب مواد مغذی خود را افزایش می دهند.

انتهای پیام

مربوط به: داروخانه روشا

برای دسترسی سریعتر: