عمر معطر ، سالم و طولانی


وقتی غذاهای تند می خورید ، عمر طولانی تری دارید

امروزه مطالعات نشان می دهد افرادی که غذاهای تند و تند می خورند از افرادی که غذاهای تند نمی خورند سالم ترند و عمر بیشتری دارند.

در ادامه ، فلفل بیشتری به تخم مرغ خود اضافه کنید تا عمر شما طولانی تر شود.

کاغذ

تاریخچه انواع فلفل ها بسیاری از فرهنگ های جهان در گذشته از ادویه جات و سس های تند استفاده کرده اند ، نه تنها برای طعم و مزه.
فلفل ، ادویه جات ترشی جات و سایر ادویه ها برای اولین بار در سنت های قدیمی برای اهداف تزئینی و دارویی مورد استفاده قرار گرفت.

امروزه هنوز بسیاری از ترکیبات غذایی سنتی در آمریکای لاتین ، آسیا ، خاورمیانه و آفریقا استفاده می شود.

رایج ترین فلفل مورد استفاده در سراسر جهان فلفل چیلی یا فلفل قرمز است که بعد از نمک محبوب ترین ادویه است. این نوع کاغذ برای اولین بار در پرو ، مکزیک و سرخپوستان آمریکایی در 1000 سال قبل از میلاد در قرون 15 و 16 استفاده شد.

فلفل قرمز و سایر طعم دهنده های فلفل توسط محققان در جهان دیگر در اروپا ، آسیا و آفریقا معرفی شده است.
اخیراً چین ، ترکیه ، نیجریه ، اسپانیا و مکزیک بزرگترین تولید کنندگان کاغذ قرمز در جهان هستند و محصولات خود را به تمام نقاط جهان صادر می کنند.
امروزه به دست آوردن این نوع کاغذ و ادویه جات دیگر بسیار آسان است. در همه سوپر مارکت ها موجود است.


مقالات مرتبط:

آیا کاغذ سیاه برای بدن مفید است؟ (بر اساس علم)

فواید سرو برای مو و پوست سر چیست؟


چرا ادویه جات معطر سالم هستند؟

همه مزایا و اثرات مفید فلفل قرمز و دیگر فلفل های تند موجود در کپسایسین ، آب این فلفل ها هستند و بوی این فلفل ها نیز به دلیل وجود این دارو است.

کپسایسین یک ماده بی بو و بی بو است و از نظر علمی اثبات شده است که در بسیاری از موارد موثر است ، مانند
خون ، کلسترول ، درد مفاصل ، افسردگی و مشکلات گوارشی برای سلامتی مفید است. کپسایسین در ابتدا درد جزئی را تسکین داد اما شدت آن را کاهش داد. به همین دلیل ، کپسایسین اغلب به عنوان درمانی برای تسکین درد ، به ویژه برای درد بعد از عمل ، درد مفاصل ، گلو درد و برخی بیماری های پوستی غیر قابل توضیح استفاده می شود.

اما فلفل تنها ادویه ای نیست که سلامت شما را افزایش می دهد

با زردچوبه بیشتر آشنا شوید

زردچوبه این ماده اصلی بسیاری از سس های تند است و برای اولین بار در خاورمیانه ، هند و آسیای جنوبی موجود است و فواید زیادی را نشان داده است. ماده اصلی زردچوبه کارکامین است که پیشرفت برخی بیماریهای ویروسی در بدن را کند می کند.

به تازگی ، نتایج در توسعه بیماری آلزایمر نشان داده شده است و می تواند به عنوان یک داروی پیشگیرانه در این شرایط استفاده شود.
مطالعات اخیر نشان می دهد که در فرهنگ هایی که از کاغذ و ادویه در رژیم غذایی خود استفاده می کنند ، سرطان ، بیماری قلبی و اختلال در جریان خون کمتر دیده می شود. غذاهای تند بخورید که گفته می شود عمر بیشتری دارند

فلفل قرمز و سایر بوهای سمی باعث اسهال ، زخم معده و سردرد می شوند.

باید بگوییم که بدون تنگی نفس ، در واقع بسیاری از ادویه جات و سس های تند برای درمان یا پیشگیری از این بیماری ها استفاده می شود.
رژیم های غذایی که از مقدار زیادی فلفل قرمز و سایر فلفل ها استفاده می کنند حاوی کپسایسین و ادویه جات ترشی جات دیگر مانند زردچوبه برای بهبود سلامت کلی بدن هستند و ممکن است از بسیاری از بیماری های جدی جلوگیری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید