علی دایی و یک تجارت جدید


علی دایی بازیکن سابق من در تیم ملی ایران همکاری خود را با موبایل ۱۴۰ به عنوان سفیر این مجموعه آغاز کرد. گروه موبایل ۱۴۰ در زمینه فروش اینترنتی انواع اقلام دیجیتال فعال است و به تازگی بیمه تلفن همراه را نیز به خدمات خود اضافه کرده است.

اینستاگرام Camapress را برای دسترسی سریعتر به اخبار روز دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود.

به گزارش کماپرس، سه روز پیش تفاهم نامه همکاری موبایل ۱۴۰ و دایی صورت گرفت. مدیرعامل موبایل ۱۴۰ با ابراز امیدواری از حضور علی دایی به عنوان سفیر این برند ابراز خوشحالی کرد که این مجموعه هدف اجتماعی مشترکی با دایی دارد. به گفته مدیریت موبایل ۱۴۰، این مجموعه برای اولین بار در ایران اقدام به بیمه تلفن همراه می کند تا مسائل مربوط به سرقت گوشی تلفن همراه را به حداقل برساند. در همین راستا این سایت با یکی از بیمه های معتبر قرارداد بسته است. بیمه شدگان می توانند در صورت سرقت گوشی خود با استفاده از بیمه نامه خسارت مجاز دریافت کنند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

افرادی که می خواهند از وب سایت ۱۴۰ بیمه بگیرند، با مراجعه به این سایت می توانند بیمه تلفن دریافت کنند. با مراجعه به سایت تلفن همراه ۱۴۰ گزینه ای به نام خرید بیمه موبایل وجود دارد که افراد می توانند با کلیک بر روی آن وارد سایت تکمیل اطلاعات برای دریافت این بیمه شوند. متقاضیان این بیمه نامه باید نزدیک ترین مبلغ به ارزش تلفن همراه خود را انتخاب کرده و بیمه نامه مورد نظر خود را به سبد خرید خود اضافه کنند. حداکثر ارزش بیمه موبایل ۵۰ میلیون تومان است.

درباره موبایل ۱۴۰

وب سایت موبایل ۱۴۰ متعلق به شرکت بین المللی تولید و صنعت پویا گهر آفرین است که بیش از بیست سال سابقه عرضه گوشی موبایل، تبلت و لوازم جانبی را دارد. این فروشگاه انواع محصولات دیجیتال با کیفیت و اورجینال را با گارانتی معتبر به مشتریان عرضه می کند.

انتهای پیام/

برای دسترسی سریعتر: