علت آشوب در بازار میش سیریک چه بود؟


به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، فرهاد چراغی فرمانده انتظامی شهرستان سیریک امروز در نشست خبری گفت: این دستورات به محل اعلام اعزام شدند.

وی افزود: با حضور ماموران پلیس آگاهی شهرستان و بررسی تصاویر دوربین های مداربسته صحنه درگیری مشخص شد افراد ناشناس با استفاده از یک دستگاه خودرو پژو پارس وارد بازار میش شده و با استفاده از چوب و سلاح سرد درگیر شدند. یک گروه درست کرد

این افسر پلیس با اشاره به انتشار کلیپی با همین مضمون در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی گفت: بلافاصله ماموران در بررسی محل و بررسی تصاویر ۹ نفر از طرفین دعوا را شناسایی کردند.

سرهنگ چراغی بیان کرد: ماموران ضمن هماهنگی مقام قضایی و انجام اقدامات امنیتی و انتظامی، طی یک عملیات هماهنگ پلیسی از تعدادی ضاربان مخفی شده و خودروی مورد استفاده در درگیری را نیز توقیف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان سیریک با تاکید بر اینکه اقدامات پلیسی برای دستگیری تمامی متجاوزان در دستور کار ماموران قرار دارد، تصریح کرد: پلیس با عاملان نظم و امنیت عمومی آشنایی ندارد و سوء نیت ها باید بدانند که پلیس آگاهی دارد. مصمم است. و حمایت از همکاری آگاهانه شهروندان و حمایت قوه قضائیه را جدی خواهد گرفت.

انتهای پیام/ ۳۷۲۸
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید