عرضه نان سنتی در فروشگاه ها ممنوع است


به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، میثم پیله فروش در حاشیه جلسه ستاد تنظیم بازار در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در این راستا به دلیل عدم موفقیت در بازارهای جهانی است. زیاد مصوبه جلسه امروز ستاد تنظیم بازار، الزام اصناف به ثبت کد QR در واحدهای صنفی است تا بتوانیم به صورت هوشمند بر واحدها توسط مردم و با اپلیکیشن هایی که سازمان نظارت می کند، نظارت داشته باشیم. بی صدا داشتن را معرفی کنید.

وی افزود: با ثبت کد QR، هم کار بازرسان آسان می شود و هم کار افراد و می توانند با تلفن همراه خود واحدهای صنفی را شناسایی و مسائل پیش آمده در واحد صنفی را ثبت کنند. “

این پیله فروش گفت: واحدهای پوستی مورد رضایت مردم نیز با این اقدام قابل ثبت است.

معاون امور اقتصادی دولت قزوین ادامه داد: برای کوره های صنعتی تصمیم خوبی داشتیم که اصناف از طریق واحدهای صنعتی نان برای تهیه نان سلامت در مغازه ها اقدام کنند.

وی افزود: واحدهای صنفی باید در نظر داشته باشند که عرضه نان سنتی در مغازه ها ممنوع است زیرا باید به دلایل بهداشتی و مدیریتی ممنوع شود.

وی گفت: اگر اتحادیه بخواهد نان عرضه کند باید از واحدهای صنعتی دارای مجوز بهداشت نان بخرد.

وی گفت: برخی از مرغداران از کشتارگاه ها شکایت کرده اند که مقرر شده است جهاد کشاورزی نرخ خدمات رسانی کشتارگاه ها را تعیین و نظارت کند و از طریق تعزیرات بر کشتارگاه ها نظارت شود.

پیله فروش گفت: بر خرید گندم به صورت مستمر نظارت می شود و اقداماتی برای خرید تضمینی گندم کشاورزان با قیمت های اعلام شده که دو برابر قیمت سال گذشته است، در حال انجام است.

وی تاکید کرد: با توجه به قیمت قنادی، نرخ جدیدی برای هر دو واحد قنادی و قنادی اعلام شده بود و با توجه به افزایش قیمت مواد اولیه، قیمت عادلانه برای واحدها اعلام شده بود تا هم مردم و هم شیرینی ها راضی باشند.

معاون امور اقتصادی دولت قزوین در پایان گفت: بر اساس مصوبه هیات رئیسه، مالکان نمی توانند بیش از ۲۰ درصد قیمت را افزایش دهند و با نظارت هایی که در حال انجام است، امیدوارم بتوانیم به نتیجه برسیم. که.”

پایان پیام/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید