عرضه خودروی جدید در بورس


گروه خودروسازی ایران خودرو بخشی از هایما S5 و S7 تولیدی را در بورس کالا عرضه خواهد کرد.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ بورس، اینستاگرام کامپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد

به گزارش کماپرس به نقل از ایسنا، ایران خودرو با اهدافی چون شفافیت در فروش، شرایط خرید آسان برای متقاضیان، حذف سودجویان از جریان فروش و حذف تدریجی قرعه کشی ها وارد بازار بورس کالا شد و محصولات هایما را عرضه می کند. در آن

به گفته کارشناسان ایران خودرو، بهترین راه فروش خودرو، فروش آن در بورس است تا مشتری به راحتی به دور از قیمت های کاذب، آنها را خریداری کند. بر این اساس این خودروساز هایما S5 و S7 را در بورس به فروش می رساند.

پس از تصویب عرضه خودرو در بورس کالا در شورای عالی بورس، بهمن موتور از آمادگی عرضه ۶۰۰ دستگاه فیدلیتی و کرامت در ۵ مرداد ماه خبر داد. به دنبال آن، سایپا نیز هفته گذشته اعلام کرد که شاهین را در هفته چهارم مردادماه همزمان با محصولات بهمن موتور عرضه می کند.

نحوه خرید خودرو از بورس کالا

به گفته حمیدرضا رحمانی، رئیس حوزه ها و ناظران بورس کالا، متقاضیان ابتدا باید در سامانه سجام ثبت نام و احراز هویت شوند و در گام دوم متقاضیان باید کد معاملات بورس را دریافت کنند. پس از دریافت کد بورس کالا باید حساب نمایندگی افتتاح شود که به بورس کالا امکان برداشت پول را می دهد تا خریدار پس از مسابقه و خرید خودرو اقدام به تسویه حساب کند.

انتهای پیام

مربوط به: ایران خودرو

برای دسترسی سریعتر: