عدالت برای زنان در ‘بازی اختاپوس’!


بازی اختاپوس نشان دادن ظلم است از 456 روح گمشده خواسته می شود تا در یک بازی در مدرسه سادیستی تا پای جان رقابت کنند. آخرین فردی که ایستاده بود میراث گرانبهایی دریافت کرد و بقیه به طرز وحشیانه ای کشته و سوزانده شدند. بنابراین آن چیزی نیست که انتظار داشتم. بازی اختاپوس مملو از عدالت ، رحمت یا نرمش انسان ها ، اما نمی توانم احساس کنم بازی اختاپوسشخصیت های زن دارای سیاهههای واقعاً کوتاهی هستند. تعداد آنها در بازی بیشتر از حریف مرد است. در نتیجه زمان کمتری روی صفحه نمایش می گذارد و سرانجام کشته یا رها شد تا داستان شکنجه شده یک دوست را دنبال کند.

پس چرا – اگر می دانم؟ بازی اختاپوس این بازنمایی ذاتی وحشیگری و بی عدالتی جهان است – آیا این من را اذیت می کند؟ از آنجا که زنی که ما در بازی Squid Game Jung Ho-yeon (کانگ سائ بایوک) ملاقات می کنیم (067) یک خیانتکار خیابانی کره شمالی با قلب طلا و جذاب ترین چهره روی صفحه است ، هان می نایو از کیم. جو ریونگ (212) یک وایلد کارت خنده دار است. جیونگ لی یو می (240) که مشتاق خود تخریبی و انتقام گرفتن از کسانی است که به او ظلم کرده اند ، یک قاتل دلخراش است که تنها در صورت دوست داشتن می تواند شکوفا شود. آنها جذاب ، جذاب و از همه مهمتر محکوم به فنا هستند. اگر زن از بازی اختاپوس نمی تواند پایان خوشی داشته باشد آیا آنها حداقل زمان بیشتری برای صفحه نمایش دارند؟ عدالت برای خانم ها بازی اختاپوس!

از نتفلیکس بازی اختاپوس این فیلم توسط نویسنده تحسین شده کره ای Hwang Dong Hyuk نوشته و کارگردانی می شود و داستان آن را می گوید که چه اتفاقی می افتد هنگامی که یک قمارباز بدشانس ، Song Ki Hoon (لی یونگ Jae) ، خود را در یک رقابت شدید می بیند. شماره 456) با دوست دوران کودکی چو سانگ وو (218) (پارک Hae-soo) با مربی O در Oh Il-nam آشنا می شود. Yeong-su (001) و با گانگستر جانگ دئوک سو (101) (Heo) دشمن می شود. سونگ تائه) ، اما چیزی که گی-هون را در بازی بیشتر شگفت زده کرد جیب بری بود که در ابتدا با Sae-byeok متحد شد ، در ابتدا ، وقتی این زن کیف خود را قبل از شروع مسابقه برداشت ، با هم دعوا کردند. در پایان آنها قول رسیدگی به خانواده های یکدیگر را دادند. وعده ای که کی-هون تقریباً آن را رد می کند زیرا می داند که این بدان معناست که سایوک مجروح شدیدا باید تسلیم مرگ شود.

اختاپوس بازی پلیر 067
تصویر: Netflix

چیزی که باعث می شود عصبانی به نظر برسم بازی اختاپوس این ساعت روی صفحه نمایش اختصاص داده شده به مردان است. البته قهرمان داستان ما یک مرد است. بنابراین ما زمان زیادی را با او خواهیم گذراند. من متوجه شدم. اما اتحاد اصلی او در بازی بیشتر مردان است. شرور اصلی بازی کلاهبردار یک دوست است. احاطه شده توسط زیردستان می توانید حدس بزنید مرد است. و همانطور که نمایش بارها و بارها تکرار می شود ، بسیاری از بازی ها به نفع قدرت مردان است. بازی اختاپوس همچنین وقت خود را به یک طرح فرعی اختصاص می دهد که شامل یک پلیس مخفی برای جستجوی یک برادر از دست رفته است ، یک گروه VIP عجیب مرد. و حتی قلدری یک افسر مرد نقاب دار و یک پزشک. بیش از داستانهای پشت صحنه بسیاری از شخصیتهای اصلی زن.

Sae-byeok تنها زن جذاب نیست بازی اختاپوساما او تنها کسی است که ما خارج از بازی با او ملاقات می کنیم. ما باید از لحظات قهرمانانه و اعترافات “مرگ” خود دست بکشیم تا بفهمیم چه چیزی باعث جذابیت دو زن جذاب در بازی بعدی ، هان می نیو ، یک متقلب زن می شود. او در ابتدا ادعا کرد که نمی تواند به دلیل فرزند “ناشناس” خود بمیرد ، و بعداً او را به تیم Deok-su کشاند. او شدید ، منفجره و تلخ بود و تماشای آن شگفت انگیز بود. گرچه من شعرهای شما را دوست دارم اما زمینه اضافی برای اقدامات او لذت بخش خواهد بود! مانند مقدمه قبلی برای Ji-yeong ، دوست/دوست Sae-byeok ، Sae-byeok یک دختر دمدمی مزاحم را برای Tug of War به خدمت می گیرد و با او در یک بازی سنگ مرمر مخرب آنجا می چسبد. Jiyoung سرانجام فاش کرد که او به بازی آورده شده پس از خروج از زندان به دلیل قتل ناپدری متجاوز خود. او کسی است که از ظاهر قوی Sae-byeok عبور می کند و-نمی دانم-من فقط چیزهای بیشتری می خواهم!

ولی بازی اختاپوس داستان در دنیایی است که شرکت کنندگان در مسابقه تا پای جان می جنگند. همه نمی توانند زنده بمانند. همه زمان یکسان روی صفحه نمایش ندارند! هر چند فکر می کنم از رفتار آن شخصیت های زن کمتر اذیت می شوم. اگر با زنان خارج از بازی با احترام رفتار شود با دریافت جایزه بزرگ ، گی هون به خانه برمی گردد و مادرش را مرده می بیند. یک سال بعد ، او از برادر کوچکتر صائبیوک “مراقبت” می کند و او را برای تربیت به مادر سالخورده سانگ وو تحویل می دهد. کیفش را با او گذاشت. اما به نظر نمی رسید که او در واقع به وعده هایی که به هریک از فینالیست ها داده بود عمل کرد. در صحنه پایانی مشاهده می شود که او تصمیم می گیرد به جای دختر مورد انتظار خود به بازی بازگردد. بازیها مهمتر از زنان هستند.

بازی اختاپوس این یک مجموعه بازی هیجان انگیز برای بازی های زنده ماندن است که پر از دست انداز ، خنده و پیچ و تاب است.همچنین نمایشی است که سفر شخصیت های مرد را بر شخصیت های زن اولویت می دهد. شاید به نظر بیهوده باشد که به خونریزی نمایش مربوط می شود. اما تا زمانی که مشاهده کردم بازیگر فرار از زندان یک عروسک روبات مکانیکی بود که فریاد می زد: “چراغ سبز/چراغ قرمز” قبل از شلیک به مردم … و نه. شخصیت های زن جذاب سریال

می توانی مرا دیوانه خطاب کنی. اما فقط امیدوارم اگر بازی اختاپوس فصل 2 در حال رخ دادن است ، شاید زمان بیشتری برای دختران وجود داشته باشد. رقابت برای یک قلک بزرگ پلاستیکی در آسمان …

ساعت بازی اختاپوس در نتفلیکسدیدگاهتان را بنویسید