صهیونیست ها از هواپیماهای مسافربری به عنوان سپر انسانی استفاده می کنند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر ، وادیم کولیت ، معاون مرکز آشتی روسیه گفت حملات هوایی که چهارشنبه شب در نزدیکی منطقه التنف در مرز اردن و عراق آغاز شد ، توسط چهار جنگنده F-16 اسرائیلی انجام شد.

وزارت دفاع روسیه روز پنجشنبه در بیانیه ای اعلام کرد که حملات هوایی روز چهارشنبه در نزدیکی تدمر توسط هواپیماهای اسرائیلی انجام شده است.

شب قبل ، سیستم دفاع هوایی سوریه در پاسخ به موشک های شلیک شده توسط جنگنده های اسرائیلی فعال شد. اما ، به گفته کولیتس ، ارتش سوریه تصمیم گرفت از چنین دفاعی استفاده نکند. این به این دلیل بود که دو هواپیمای مسافربری در حین انجام حملات هوایی اسرائیل در نزدیکی منطقه بودند.

گزارش ها حاکی از آن است که جنگنده های رژیم صهیونیستی با دور زدن سامانه های پدافند هوایی ساخت روسیه از تاکتیک جدید برای حمله به روسیه استفاده می کنند.

جنگنده های صهیونیستی و آمریکایی چهارشنبه شب به مواضع نیروهای متفقین ارتش سوریه در منطقه تدمر حمله کردند.

در این حمله مراکز جوانان و مراکز خدمات هدف قرار می گیرند. و تعدادی از برادران مجاهد شکنجه یا زخمی شدند. و اگر نیروها در قسمتهای مختلف پراکنده نشده باشند تعداد شهدا افزایش می یابد.

در مقابل ، فرماندهی آزمایشگاه مشترک متفقین سوریه اعلام کرد قصد مقابله به مثل را دارد. “بسیار شدید” در برابر حمله شب گذشته رژیم صهیونیستی به مواضع نیروهای ائتلاف ارتش سوریه در منطقه “تادمور” استان حم.

دیدگاهتان را بنویسید