صدور ۱۵۱ فقره موافقت اصولی برای ایجاد تاسیسات گردشگری در آذربایجان غربی


به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه، با اشاره به روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی، جلیل جباری با اشاره به اقدامات انجام شده در سال اول دولت سیزدهم، اظهار داشت: در سال ۱۳۹۴ در سال ۱۳۹۴ در سال ۱۳۹۵ در سال ۱۳۹۵ در سال ۱۳۹۰ به بهره برداری رسید. هزار میلیارد ریال است.

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی افزود: پیش بینی اشتغال برای این تفاهم نامه ها به صورت اصولی یک هزار و ۹۹۳ نفر است.

وی ادامه داد: در این مدت ۳۴ مجوز تاسیس تاسیسات گردشگری با حجم سرمایه گذاری ۳ هزار و ۶۹۶ میلیارد ریال و اشتغال ۳۰۲ نفر صادر شد.

جباری گفت: در سال گذشته مبلغ تسهیلات معرفی شده به بانک ها برای ۳۹۸ طرح سرمایه گذاری ۴۸۸۰ میلیارد ریال بوده است.

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی بیان کرد: در دولت ۱۳ گانه برای ۳۰۹ طرح ۵۲۰ میلیارد ریال تسهیلات بانکی پرداخت شد.

وی خاطرنشان کرد: در سال گذشته ۶ پروژه سرمایه گذاری با اشتغال ۱۹ نفر در آذربایجان غربی به بهره برداری رسید و در این مدت ۵۱ پروژه توسط بخش خصوصی در حال ساخت است.

جباری تعداد پروژه های عمرانی زیرساخت های گردشگری از محل اعتبارات ملی را هشت پروژه و تعداد پروژه های عمرانی زیرساخت های گردشگری از محل اعتبارات استانی را ۱۹ پروژه برشمرد.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید