صحنه های عجیب تصادفات در جاده های روسیه توسط دوربین ها ثبت شده است (فیلم)


همانطور که از قدیم گفته اند: هر راننده ای هر لحظه ممکن است هر اشتباهی بکند. اگر همیشه این ضرب المثل را به خاطر داشته باشید، راننده محتاط تری خواهید شد و در عبور از جاده ها و چهارراه های شهر دقت بیشتری به خرج می دهید. ویدئویی که در ادامه مشاهده می کنید صحنه هایی از جاده ها و خیابان های روسیه را نشان می دهد که رانندگان بی احتیاطی و حواس پرت باعث تصادفات عجیبی شده اند و تماشای آنها می تواند درس عبرتی برای رانندگان بی احتیاطی باشد.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کماپپرس، پرخطرترین رفتاری که باعث تصادف در جاده ها می شود عبارتند از: رانندگی سپر به سپر با خودروی جلویی، عدم دید کافی از محیط اطراف، ترمز ناگهانی، تغییر جهت ناگهانی، جلب توجه راننده به یک موضوع. که در داخل ماشین، به عنوان مثال، استفاده از تلفن همراه یا جلب توجه راننده به یک مشکل در خارج از مثلاً یک ماشین، صحنه یا منظره ای که راننده به آن نگاه می کند.

از دیگر رفتارهای پرخطری که منجر به تصادف می شود می توان به دنبال کردن خودروهای دیگر، رانندگی پرخاشگرانه، نادیده گرفتن چراغ راهنمایی و علائم جاده، سبقت غیرمجاز و رانندگی تحت تأثیر الکل یا مواد مخدر اشاره کرد.

ویدیوهای پربازدید را ببینید:

انتهای پیام

برای دسترسی سریعتر: