شکست تلاش های دشمنان برای برهم زدن وحدت ملت های ایران و عراق


هادی بیگی نژاد نماینده مردم مالایی در شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با اشاره به برگزاری پرشور راهپیمایی اربعین در سال جاری، اظهار داشت: دو ملت عراق و ایران در این راهپیمایی هستند. اوج همبستگی و اتحاد امروز است و راهپیمایی اربعین نمادی از این وحدت و یکپارچگی است. مراسم اربعین اوج اتحاد ملت های ایران و عراق است

وی با بیان اینکه اتحاد دو ملت عراق و ایران خشم دشمنان این دو ملت را برانگیخته است، افزود: دشمنان این ملت که آمریکا در راس آنهاست، تمام تلاش خود را برای برهم زدن این اتحاد انجام داده اند، اما ناکام مانده اند. تا حالا.”

نماینده مردم ملایر در شورای اسلامی تصریح کرد: دشمن همواره از وحدت بین مسلمانان هراس دارد و همواره با ایجاد تفرقه بین مسلمانان سعی در از بین بردن این وحدت و یکپارچگی دارد.

بیگی نژاد خاطرنشان کرد: رهبری پرشور راهپیمایی اربعین امروز به نماد وحدت ملت های مسلمان به ویژه مردم عراق و ایران تبدیل شد و در این قالب بیرون آمد.

وی افزود: در سال های اخیر آمریکا و متحدانش سعی کرده اند با ایجاد ناامنی و رعب و وحشت از راهپیمایی اربعین جلوگیری کنند و با وجود این همه توطئه، ما و همه شاهد هستیم که این مراسم هر ساله پرشورتر از مراسم اربعین برگزار می شود. سال قبل.”

نماینده مردم مالایی در شورای اسلامی تصریح کرد: در راهپیمایی اربعین شاهد استقبال گرم و بی نظیر مردم عراق از زائران ایرانی و زائران سایر کشورها بودیم که نشان از اوج دوستی، عشق و اتحاد دارد. بین مسلمانان و به ویژه ملت های عراق و ایران. .

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید