شکستن قانون به معنای شکستن همه پل ها نیست!


در شرایطی که افراد ترجیح می دهند یک عادت را ترک کنند یا از انجام برخی کارها اجتناب کنند ، گاهی اوقات این امر ناشی از مواردی مانند خشم ، افسردگی ، احساس ناامیدی و…

برنامه ای را که دارید تکرار کنید یا بشکنید. به عنوان مثال ، فردی که تصمیم می گیرد سیگار کشیدن را ترک کند ، سیگار می کشد ، یا سیگار یا جوراب می کشد ، یا فردی که مدت طولانی برنامه رژیم غذایی داشته است ، به دلایل تلاش برای خوردن یک وعده غذایی از رژیم یا رژیم غذایی. پرخوری مجاز .E.

احساس گناه کنید و ادامه دهید

در این حالت ، فرد ممکن است به دلیل احساس گناه از همه چیز دست بکشد و در نتیجه نظم و انضباط شخصی و تنظیم مجدد ، به عنوان مثال ، هنگام خوردن تنها یک غذای مجاز ، به سیگار کشیدن ادامه دهد ، به سیگار ادامه دهد. خوردن غذاهای رایگان دیگر.

به این می گویند اندوه

یعنی اکنون که این اتفاق افتاده است ، از همه چیز غفلت کنید ، یا به عبارت دیگر ، به دلیل احساس گناه و شکستن ذهنیت اولیه ای که شخص برای خود نوشته است ، کلی برنامه را رها کرده و کنار بگذارید.

این را با غذا مطابقت دهید 2 پاسخ وجود دارد.

اولین پاسخ ، قبل از اینکه قانون را زیر پا بگذارید

اولین قدم محافظت از خود در برابر شاه بود.

برای این کار بهتر است مواد حساس را شناسایی کرده و گزینه مناسبی را برای این مواد انتخاب کنید یا از تماس با این مواد خودداری کنید.

به عنوان مثال ، اگر غذا خوردن با افراد دیگر یا محیط هایی مانند رستوران ها چیزی است که باعث می شود فرد در غذا خوردن تداخل ایجاد کند ، از قرار گرفتن در این وضعیت اجتناب کنید.

در مورد جایگزین های مناسب برای محرک ها ، به عنوان مثال ، برای فردی که عاشق نوشیدنی های چرب است ، انواع مختلف نوشیدنی های شیرین را می توان با شیرین کننده هایی که با قندهای ناگهانی و بدون کالری اما بدون کالری شیرین شده اند ، نوشید. به

مصرف چند میان وعده به عنوان پاداش در روزهای خاص و طبق برنامه از پیش تعیین شده نیز می تواند در این شرایط کمک کننده باشد.

پاسخ دوم شکستن دولت است

پاسخ دوم مربوط به زمانی است که عدم رعایت رژیم غذایی اتفاق افتاده است ، به عنوان مثال ، فرد از برنامه غذا خورد.

در این صورت ، خودآزاری و احساس گناه ممکن است باعث شود همه چیز را رها کرده و از غذاهای مجاز تر استفاده کنید. از سوی دیگر خودت را ببخش و ایده این است که من همچنین می توانم اشتباه کنم و به یک اشتباه ختم نشوم ، می توان به مسیر اصلی بازگشت و از ادامه اشتباهات و ترک همه چیز جلوگیری کرد.

تبلیغ شده توسط: عباس مجتهد


اطلاعات بیشتر:

پنج چیز طبیعی با مواد غذایی برای ورزش

خوردن با یبوست ، چرا رژیم غذایی شما باعث ایجاد زخم می شود؟

رژیم غذایی مناسب برای افراد مبتلا به بیماری سلیاک چیست؟ (بدون گلوتن)

رژیم نیمه گیاهی چیست و آیا سالم است؟دیدگاهتان را بنویسید