شهید فرهاد ایمانی: من با دشمن سازش نمی کنم


به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، «شهید»; شاهد شهودی عرفانی و نشان دادن نقش خیرها در چهار فصل هستی و نورانی کردن چشمان ستارگان بهشت، ققنوس هشت بهشتی که هفت آسمان را مجذوب خود کرد، همان آماتوری که در وادی مقدس پرواز کرد. عشق و نوازش فرشتگان کرد.

باید هر شب را با نام و یاد این ستارگان بگذرانیم و به برکت و یاری این عشق عرفانی کار را آغاز کنیم. ادای دینی باشد بر آن همه شجاعت و دلاوری و مجاهدت و شهامت … برگ سبز هدیه درویش تا آنجا که مقبول و مورد توجه است.

۳۱۶۳ / لحظاتمان با شهید فرهاد ایمانی مبارک باد

نام خداوند بخشنده

به نام خدا پاسدار قداست خون شهدایی که با خون سرخ خود درخت انقلاب و میهن اسلامی را بارور کردند.

ما فرزندان این انقلاب و امام خمینی (ره) هستیم، فرزندانی که با انقلاب زندگی کردند و بزرگ شدند و مانند آتشفشانی روشن جلو می رویم و با شهامت و فداکاری خود دنیا را به لرزه در خواهیم آورد و در شگفتیم. جهان

ما فرزندان رشید اسلام، فرزندان خون و شهادت، شجاعت و استقامت هستیم. فرزندان شجاع و فداکاری که چون رودخانه ای در بستر خروشان، پلیدی کفر و نفاق را می شویند.

ما با خدا و رهبرمان عهد می بندیم که تا زمانی که همه مظاهر شرک و نفاق از بین نرود، به ظلم و نفاق پایان ندهیم و بدین ترتیب با کوله باری از ایمان و یقین، اگر خدا بخواهد، با هر بدی مبارزه کنیم. .

پیام دیگرم به دشمنان و منافقان است که ما را تا سر حد مرگ می ترسانند زیرا مرگ از صلابت و استواری رزمندگان اسلام فرار می کند. طرفداران آنها اینها امتحانات (در دوران انقلاب) است. سعی کن ما حاضریم تمام وجود خود را فدای کشور و امام خود کنیم، اما نباید سازش کنیم و چهره زشت دشمنان اسلام و کشورمان را با خون سرخمان افشا کنیم.

کردها و منافقانی که با نور برای دشمنان به تاریکی پناه برده اند باید بدانند که ما پولاد سختی هستیم، فرزندان انقلابیم و طعم شهادت و خمینی در خون ماست و لحظه هایش را رها نمی کنند.

وصیت دیگر من برای خانواده ام است. پس از شهادتم صبور و مقاوم باش، هر چند از دست دادن عزیزی سخت و طاقت فرسا است، اما بدان که من شهادت را با آغوش باز پذیرفتم و خوشی های دنیا را ندادم و به حق. فرشتگان برای صعود به آسمان

شاد باش و شکیبا باش که محبوبت این راه را در پیش گرفته است که خداوند صابران را دوست دارد و بدان که آنان که از انجام این امتحان الهی سر باز زدند و راه معصیت را در پیش گرفتند و بر جواهر و زینت و مقام و قدرت نشستند. جهان، به شدت مجازات خواهد شد. در انتظار آنها در جلو.

درخواست دیگر از شما خانواده عزیزم این است که از انجام دو فریضه الهی که سالار شهیدان برای آن جهاد و امر به معروف و نهی از منکر کرده و نماز را که رمز سعادت و سعادت است غافل نشوید. از هر انسانی والسلام.

به امید پیروزی رزمندگان اسلام و حق علیه باطل

انتهای پیام/۸۹۰۰۱
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید