شناسایی و دستگیری ۱۷ سارق و کشف ۱۹ فقره سرقت در هرمزگان


به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، سردار عزیزاله جعفری فرمانده انتظامی استان هرمزگان امروز اظهار داشت: در راستای ارتقای امنیت عمومی و شناسایی و دستگیری سارقان فراری، طرح ضربتی شناسایی و دستگیری سارقان در استان اجرا شده است. برای گیمقا

وی افزود: در اجرای این طرح کارآگاهان پلیس آگاهی استان با رصد اطلاعات و انجام اقدامات فنی و پلیسی ۱۷ سارق را شناسایی و در عملیات های جداگانه دستگیر کردند.

این افسر انتظامی استان تصریح کرد: متهمان دستگیر شده در بازرسی های فنی به جرایم خود اعتراف کردند و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی و با صدور قرار قانونی روانه زندان شدند. قرار مناسب و کلیه اموال مسروقه نیز کشف شد و تحویل مالباختگان شد.

سردار غلامرضا جعفری با هدف پیشگیری از وقوع سرقت در استان از عموم شهروندان و مردم استان خواست به هشدار پلیس توجه جدی داشته و در صورت مشاهده و برخورد با هر مورد مشکوک اطلاع رسانی کنند. پلیس در اسرع وقت از طریق سامانه تلفن اورژانس ۱۱۰. شناسایی جرم و دستگیری مجرم در کمترین زمان ممکن.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان همچنین به عموم شهروندان توصیه کرد: در نگهداری و حفاظت از منازل خود دقت و جدیت بیشتری داشته باشند و در صورتی که قصد سفر طولانی مدت دارند، منازل خود را برای بازرسی و بازرسی مستمر به افراد مورد اعتماد بسپارند. اتومبیل و وسایل نقلیه هرگز اتومبیل خود را حتی برای مدت کوتاه تنها نگذارید و وسیله نقلیه خود را به وسایل ایمنی مانند قفل پدال و ایموبلایزر مجهز کنید.

انتهای پیام/ ۳۷۲۸
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید