شما در مورد قوانین جدید قرنطینه نیویورک س questionsال دارید ، ما پاسخ داریم.


دوشنبه شب ، الیزابت باتین مطلع شد که کلاس پیش دبستانی پسرش در PS 87 در منهتن به دلیل قرار گرفتن در معرض فردی که تست کووید 19 مثبت داشت به مدت 10 روز تعطیل خواهد بود. باتین متعجب شد. ذهن: مقامات می گویند تغییرات اخیر در سیاست های قرنطینه برای کاهش تعداد قرنطینه های کلاس درس طراحی شده است. و این تغییرات فقط در آن روز اعمال شد. او گفت: “همه ما گیج هستیم که به دلیل اعلام هفته گذشته کل کلاس تعطیل شده است.”

در نتیجه ، دانش آموزان پیش از مهد کودک در معرض معلمی قرار گرفتند که تست او مثبت بود. تشویق کلاس ها و دیگران برای تعطیلی کلاس ها ، صدها دانش آموز در قرنطینه هستند.

به گفته بسیاری از والدین معلمان با موارد عود واکسینه شدند و علائم کمی داشتند. اداره آموزش و پرورش این موضوع را تایید نکرده است.

حالا باتین یک سوال دارد. او می خواهد دلیل آن را بداند. تحت سیاست جدید فرزند وی پس از تماس با بزرگسالان نقاب دار مجبور به قرنطینه شد. که احتمالاً به مدت نیم ساعت واکسینه می شود. اما لزوماً اگر کودک به مدت طولانی در کلاس درس با دانش آموز مثبت باشد. او گیج بود که چرا دانش آموزان دبستانی 2 ، که با معلم تماس نگرفته است ، اما در سن پیش از مهد کودک با پسرش تماس گرفته است ، بنابراین آنها نیز نیازی به قرنطینه ندارند.

سخنگوی اداره آموزش و پرورش گفت که این سیاست مطابق با دستورالعمل های مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری است. که به دانش آموزان توصیه می کند که با بزرگسالان مبتلا به COVID-19 تماس بگیرند برای بیش از 15 دقیقه و فاصله کمتر از 6 پا ، آنها باید قرنطینه شوند ، حتی اگر از ماسک استفاده می کنند. مقامات گفتند که آنها به وضوح اعلام کرده اند که از این دستورالعمل ها پیروی می کنند ، اما باتین گفت که بسیاری از والدین از این سیاست جدید اطلاع ندارند یا درک نمی کنند. او پرسید: “چرا آنها کمی واضح تر توضیح ندادند؟”

با این حساب ، در اینجا چند س questionsال در مورد پروتکل قرنطینه جدید ارسال شده توسط والدین مطرح می شود. WNYC/Gothamist و برخی از پاسخها بر اساس پاسخهای اداره آموزش و پرورش شهرستان بود.

چه کسی به عنوان یک فرد نزدیک در مدرسه در نظر گرفته می شود؟

در فضای داخلی همکلاسی هایی که بیش از 15 دقیقه در داخل ماسک زده بودند سه پا دانش آموز کسانی که تست آنها مثبت است تماس نزدیکی محسوب می شوند. دانش آموزانی که بیش از 15 دقیقه در خانه می گذرانند شش پا بزرگسال کسانی که تست مثبت دارند نیز تماس نزدیکی محسوب می شوند. ماسک می زنند یا نه

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری

این قانون چگونه بر تماس های نزدیک واکسینه شده و واکسینه نشده متفاوت تأثیر می گذارد؟

بدون علامت واکسینه شده دانش آموزان و بزرگسالان نیازی به قرنطینه ندارند ، بدون علامت. واکسینه نشده به دانش آموزان و بزرگسالان دستور داده شد ده روز در قرنطینه باشند.

آیا والدین مطلع می شوند که آزمایش کودک یا معلم در کلاس فرزندشان مثبت بوده است؟ حتی اگر او شخص نزدیکی تلقی نشود؟

به همه دانش آموزان و کارکنان موارد مثبت در اطلاع داده می شود مدرسهو نزدیکان او خواهند گفت اما همه داخل نیستند مرحله موارد مثبت در کلاس آنها گفته خواهد شد. اگر آنها مخاطبین نزدیک محسوب نمی شوند.

چه کسی تصمیم می گیرد که کدام کودکان در معرض دید قرار بگیرند و چه کسانی “نزدیک” هستند؟ آیا این مسئولیت معلم کلاس است؟

تیم آزمایش و نظارت شهر با مدیران برای شناسایی مخاطبین نزدیک همکاری خواهد کرد.

آیا ساختار تصمیم گیری ارتباط و بازداشت خارج از کلاس است؟

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری

اگر یک دانش آموز نزدیک به فردی باشد که تست او مثبت است آیا خواهر و برادرهای آنها نیز باید در خانه بمانند؟

فقط دانش آموزانی که نزدیک به موارد مثبت تشخیص داده شده بودند ، باید در خانه بمانند. خواهران و برادرها در صورت عدم مشاهده موارد مثبت در مدرسه مجبور نیستند در خانه بمانند.

وقتی دانش آموزان به عنوان “دوستان نزدیک” تعیین می شوند و به خانه فرستاده می شوند ، به مدت 10 روز در بازداشت هستند ، چه کسی تدریس می کند؟

دانش آموزان تمام کلاسهایی که در خانه می مانند از معلمان کار دریافت می کنند و می توانند در صورت “قرنطینه” درصورت قرنطینه شدن کل کلاس کودکان واکسینه نشده ثبت نام کنند. معلمان کل کلاس را به صورت مجازی تدریس خواهند کرد.

چه زمانی می توان یک تماس بسته را دوباره در کلاس آزمایش کرد؟

آنها می توانند در روز 5 آزمایش کنند و در صورت منفی بودن نتیجه. اگر در امتحان قبول نشوند ، می توانند در روز هشتم بازگردند. آنها می توانند در یازدهم بازگردند.

چند دانش آموز با هم در کلاس ناهار می خورند. آیا همه همکلاسی ها “دوستان نزدیک” محسوب می شوند زیرا هنگام غذا خوردن در معرض دید قرار می گیرند؟

بله ، همه دانش آموزان واکسینه نشده که در کلاس درس غذا می خورند ، تماس نزدیکی محسوب می شوند. اگر کودک زیر 12 سال که واکسیناسیون ندارد ، هنوز در کلاس ناهار می خورد و مورد مثبت دارد کل کلاس درس به مدت 10 روز در قرنطینه خواهد بود.

اگر در کافه تریای شلوغ موردی وجود داشت ، چه می شد؟

اتاق وضعیت ، مرکزی است که بخش های بهداشت و آموزش را برای پاسخگویی به موارد هماهنگ می کند رهبران مدرسه با رهبران مدرسه کار خواهند کرد تا تشخیص دهند چه کسی در فاصله 6 فوتی فردی است که بیش از 10 دقیقه مثبت است. اما ممکن است هنگامی که یک مورد مثبت در کافه تریا مشاهده شود ، گروه های زیادی از دانش آموزان قرنطینه شوند.

اگر نتیجه آزمایش سریع یک دانش آموز مثبت شود ، چه اتفاقی می افتد؟ اما نتایج آزمایش بعدی منفی است. آیا کلاس می تواند قرنطینه را ترک کند؟

اداره بهداشت شهرستان نتایج آزمایش را بررسی کرده و با خانواده ها مشورت می کند تا سایر عوامل خطر مانند نزدیکی به مورد تایید شده را تعیین کند. آنها سپس تصمیم می گیرند که قرنطینه را لغو یا لغو کنند.

چرا پیش دبستانی و مهد کودک را آزمایش نمی کنید؟ چگونه شهرها می توانند بدون آزمایش در کلاس های درس از شیوع آن جلوگیری کنند؟

بخش مطالعه گفت: “طبق توصیه پزشک متخصص. در جمع آوری نمونه ها چالش هایی وجود دارد که بر قابلیت اطمینان نتایج در این عصر تأثیر می گذارد. اگر یک فرد جوان علائم دارد یا در تماس نزدیک بوده است آنها هنوز باید آزمایش شوند. اما برای آزمون نظرسنجی ما ما می خواهیم مطمئن شویم که نتایج قابل اعتماد هستند. “


سوالات و نظرات خود را در مورد سال تحصیلی جدید ، قوانین قرنطینه و موارد دیگر به این آدرس ارسال کنید [email protected]به

اطلاعات ما را در مورد پرونده های حقوقی ، تعطیلی مدارس و تهویه کلاس در مدارس دولتی نیویورک در اینجا پیدا کنید: آمار کروناویروس ، بازگشت به مدرسه نسخه: ردیابی شیوع در آموزش و پرورش نیویورکبه

دیدگاهتان را بنویسید