شرایط لازم برای دریافت وام ۸ میلیون تومانی از بانک سامان


افرادی که مشتری بانک سامان هستند و پول نقد برای خرید کالای بادوام ندارند می توانند از تسهیلات «خرید کالای مصرفی» استفاده کنند. این وام ۸ میلیون تومانی در اختیار دارندگان سپرده کوتاه مدت بانک سامان قرار می گیرد.

برای دسترسی سریع تر به اخبار داغ در مورد وام های بانکی، اینستاگرام Camapress را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود.

به گزارش کاماپرس به نقل از رده بندی، تسهیلات خرید کالاهای مصرفی بانک سامان با نرخ سود ۲۱ درصدی پرداخت می شود. حداکثر مدت بازپرداخت این وام ۳۶ ماه است. افرادی که مایل به دریافت این تسهیلات هستند باید به طور میانگین حداقل ۳ ماه ایجاد کنند. ۱۵ درصد مبلغ وام توسط بانک مسدود می شود. متقاضیان این تسهیلات نیاز به ضامن رسمی دارند و باید آن را در اختیار بانک قرار دهند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

مبلغ اقساط این وام بسته به نرخ سود و مدت بازپرداخت ۳۰۱ هزار و ۴۰۱ تومان خواهد بود. کل سود وام ۲ میلیون و ۸۵۰ هزار و ۴۱۹ تومان و مبلغ کل تسهیلات و سود آن ۱۰ میلیون و ۸۸۵ هزار تومان است.

گوشه خدمات بانک سامان

شروع رسمی فعالیت بانک سامان به سال ۱۳۸۱ برمی گردد. این بانک در طول سال های فعالیت خود توانسته است در مسیر رشد و سود سرمایه اولیه خود را حدود ۸۰ برابر افزایش دهد. ماموریت اصلی این بانک، وفاداری مشتریان با ایجاد بهترین تجربه برای آنها بر اساس سه اصل راحتی، سرعت و اعتماد است.

خدمات اعتباری به چهار صورت وام شخصی، قرض الحسنه، تسهیلات اعتباری و ضمانت ارائه می شود. افراد بر اساس نیاز و شرایط خود می توانند به بانک مراجعه و هر یک از این تسهیلات را درخواست کنند. بانک سامان در صورت داشتن منابع مالی کافی و واجد شرایط بودن، وام های مورد نیاز را به مردم بازپرداخت می کند. این بانک اخیرا گزارشی از پرداخت تسهیلات قرض الحسنه عروسی منتشر کرده است که بر اساس این اطلاعات بانک سامان طی اردیبهشت تا نیمه خرداد بیش از ۲۸۹ فقره تسهیلات عروسی پرداخت کرده است.

انتهای پیام/

مربوط به: بانک سامان

برای دسترسی سریعتر: