شرایط دریافت وام ۴ میلیون تومانی از بانک رفاه + مبلغ اقساط


بانک رفاه با ارائه طرحی به نام رفاه به متقاضیان خدمات بیمه دانا، ۴ میلیون تومان وام پرداخت می کند. این وام ها به کارکنان تامین اجتماعی داده می شود.

برای دسترسی سریع تر به اخبار داغ در مورد وام های بانکی، اینستاگرام Camapress را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود.

به گزارش کماپرس، کارکنان تامین اجتماعی بانک رفاه می توانند بدون مراجعه به شعب این مجموعه نسبت به دریافت وام طرح رفاهی دانا اقدام کنند. اما برای دریافت این وام ها داشتن سپرده قرض الحسنه الزامی است. وجود ضامن برای متقاضیان این طرح الزامی نیست و پرداخت های آن به صورت کاهش حقوق انجام می شود. نرخ سود این تسهیلات ۶ درصد و حداکثر مدت بازپرداخت ۱۲ ماهه است.

اخبار مرتبط را بخوانید:

متقاضیان همچنین باید هزینه ارسال و اعتبار سنجی را پرداخت کنند. عدم وجود چک برگشتی و بدهی های معوق نیز برای اخذ این نوع تسهیلات ضروری است. با توجه به میزان وام، نرخ سود و مدت بازپرداخت، مبلغ هر پرداخت ۳۴۴ هزار و ۲۶۶ تومان خواهد بود. کل سود این وام ۱۳۱۱۸۹ تومان و مبلغ کل تسهیلات و سود آن ۴۱۹۱۱۸۹ تومان است.

بانک رفاه در یک نگاه

بانک حمایت از کارگران در سال ۱۳۴۰ برای کمک به تامین رفاه و ایجاد امکانات لازم برای رفع نیازهای طبقه کارگر فعالیت خود را آغاز کرد. در حال حاضر این بانک با بهره مندی از منابع مالی لازم و توان و شایستگی نیروی انسانی، خدمات متنوعی را به بخش های صنعتی، کشاورزی، غیرنفتی و غیره ارائه می کند. بر اساس آمار منتشر شده در اردیبهشت ماه امسال، این بانک ۹ هزار و ۶۲۷ کارمند و ۱۰۲۶ شعبه در سراسر کشور دارد.

اقدامات بانک در حوزه مسئولیت اجتماعی نیز قابل توجه است. این بانک در راستای مسئولیت های اجتماعی خود اقداماتی همچون حمایت از صنعت، تولید، اشتغال و حوزه های نیازمند، ورزش و نظام سلامت کشور را انجام داده است.

انتهای پیام/

مربوط به: بانک رفاه

برای دسترسی سریعتر: