شرایط دریافت وام ۲۰۰ میلیونی بدون سپرده و حساب متوسط


افرادی که نیاز به تسهیلات فوری بدون افتتاح سپرده یا حساب متوسط ​​دارند می توانند از وام ۲۰۰ میلیونی طرح «صبا» بانک کارآفرین استفاده کنند.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ وام بانکیاینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کماپرس به نقل از گروه، مشتریان واجد شرایط بانک کارآفرینان در صورت داشتن سپرده قرض الحسنه در یکی از شعب این گروه امکان دریافت وام ۲۰۰ میلیونی را دارند. ۲۲ درصد از مبلغ وام توسط بانک تا زمان تسویه کامل پرداخت ها مسدود می شود. مدت بازپرداخت ۶۰ ماهه و نرخ سود آن ۲۴ درصد است. اگر افراد بتوانند سند ملکی را در بانک رهن کنند می توانند این وام را دریافت کنند. لازم به ذکر است سند ملکی که برای تضمین وام به بانک ارائه می شود نباید در رهن بانک یا جای دیگر باشد.

اخبار مرتبط را بخوانید:

با توجه به مبلغ وام، نرخ سود و مدت بازپرداخت، هر قسط این تسهیلات ۵ میلیون و ۷۵۳ هزار و ۵۹۳ تومان است. سود کل وام ۱۴۵ میلیون و ۲۱۵ هزار و ۵۹۰ تومان و رقم کل تسهیلات و سود آن ۳۴۶ میلیون و ۱۷۵ هزار و ۵۹۰ تومان خواهد بود.

برخی از دستاوردهای مهم بانک کارآفرین

در سال ۱۳۷۹ بانک کارآفرین به عرصه بانکداری کشور پیوست و از آن زمان تاکنون در تمامی تراکنش ها، عملیات و خدمات بانکی مجاز مشارکت داشته است. این بانک در طول سال های فعالیت خود به دستاوردها و افتخارات زیادی دست یافته است که از جمله آنها می توان به کسب مدال برنز پنجمین دوره جایزه ملی مدیریت منابع انسانی کشور به مبلغ ۳۴ هزار نفر در سال ۱۴۰۰، رتبه اول بهره وری در گروه بانک ها و موسسات اعتباری در بین ۵۰۰ شرکت بزرگ ایران. وی رتبه سوم پاسخگویی به شهروندان را در بین بانک های دولتی و خصوصی عنوان کرد.

این گروه در هفته های گذشته در راستای شفافیت مالی، عنوان «گزارش قابل قبول» را از حسابرس مستقل دریافت کرد و توانست بهترین طبقه بندی کیفیت گزارش مالی را دریافت کند.

انتهای پیام

مربوط به: بانک کارآفرین

برای دسترسی سریعتر: