شرایط دریافت وام ۲۰۰ میلیونی از بانک صادرات با سود کم


افرادی که مشتری بانک صادرات هستند می توانند با ایجاد حساب مناسب وام ۲۰۰ میلیونی دریافت کنند. بهره مندی از این تسهیلات در مقایسه با سایر طرح ها کمتر است.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ وام بانکی، اینستاگرام کامپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کماپرس به نقل از منبع، مشتریان بانک صادرات می توانند با ایجاد حساب میانگین سه ماهه از وام ۲۰۰ میلیونی بهره مند شوند. ضمانت اصلی این وام داشتن ضامن رسمی است. سود این تسهیلات برای اشخاص حقیقی ۹ درصد و برای اشخاص حقوقی ۷ درصد است. حداکثر مدت بازپرداخت این تسهیلات ۳۶ ماه است. افراد برای دریافت این وام باید در یکی از شعب بانک صادرات سپرده قرض الحسنه داشته باشند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

با احتساب مبلغ تسهیلات، سود و مدت بازپرداخت، مبلغ هر پرداخت ۶ میلیون و ۳۵۹ هزار و ۹۴۷ تومان است. سود کل تسهیلات ۲۸ میلیون و ۹۵۸ هزار و ۷۵ تومان و کل مبلغ وام و سود ۲۲۹ میلیون و ۱۱ هزار و ۷۵ تومان خواهد بود.

انواع وام و خدمات بانک صادرات ایران

بانک صادرات ایران یکی از گروه های خصوصی اما قدیمی ایرانی است که انواع خدمات پولی و مالی مجاز را به مشتریان واجد شرایط خود ارائه می دهد. این بانک تاکنون به دلیل خدمات متنوعی که ارائه کرده است موفق به کسب دستاوردها و جوایز بسیاری شده است.

اخیرا در چهارمین جشنواره ملی حاتم، حمایت بانک صادرات از تولید ملی برای ایجاد زیرساخت و بستر مناسب برای توسعه گردشگری از طریق اپلیکیشن SAP مورد قدردانی قرار گرفت.

این بانک در تابستان امسال به خوبی از واحدهای تولیدی و بنگاه های کوچک و بزرگ حمایت کرد و موضوع اشتغال و تولید ملی را سرلوحه کار خود قرار داد. تعداد تسهیلات اشتغالزایی این بانک در تابستان امسال به ۱۷ هزار و ۹۰۰ رسید.

انتهای پیام

مربوط به: بانک صادرات

برای دسترسی سریعتر: