شرایط دریافت وام ۱۰۰ میلیون تومانی از بانک شهر + جزئیات


افرادی که مشتری بانک شهر هستند و خواهان دریافت وام ۱۰۰ میلیونی هستند باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده بلندمدت افتتاح کنند. این وام با عنوان طرح «کرای شهر» به مشتریان ارائه می شود.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ وام بانکی، اینستاگرام کامپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کماپرس به نقل از رده بندی، افرادی که تمایل به دریافت وام ۱۰۰ میلیونی دارند باید دارای سند ملکی باشند در غیر این صورت ۱۶ درصد از مبلغ تسهیلات سپرده برای آنها به عنوان ضمانت مسدود می شود. البته در زمان بلوکه شدن این مبلغ تسهیلات، سود بابت اصل سپرده نیز انباشته می شود. نرخ سود وام نیز با توجه به سود پرداختی برای سپرده تعیین می شود و حداکثر مبلغ آن به ۱۸ درصد می رسد. حداکثر مدت بازپرداخت ۳۶ ماه است.

اخبار مرتبط را بخوانید:

با در نظر گرفتن مبلغ وام، حداکثر سود و مدت بازپرداخت پرداختی ها، مبلغ هر پرداخت ۳ میلیون و ۶۱۵ هزار و ۲۴۰ تومان است.

خدمات و دستاوردهای بانک شهر در سالهای فعالیت

بانک شهر از سال ۱۳۸۷ به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد. این گروه از ابتدا با هدف تامین نیاز شهرداری ها به وام کلان، تامین نقدینگی و سرمایه و تامین هزینه ها و همچنین هزینه های شهر در جهت تحقق عمران شهری شروع به کار کرد.

شهرداری های تهران، شیراز، شرکت تعاونی تولید و توزیع کارکنان شهرداری تهران و شهرداری اصفهان سهامداران اصلی این مجموعه هستند.

در حال حاضر بانک شهر انواع خدمات اعم از گشایش سپرده، تسهیلات و تعهدات، خدمات ارزی، صندوق امانات و … را به مشتریان خود ارائه می دهد.

این بانک تاکنون موفق به کسب تندیس نهمین کنفرانس بین المللی برند، تندیس زرین دوره چهارم تقدیر از رهبران روابط عمومی ایران، سیمرغ زرین مدیریت کنفرانس مدیریت برتر سال ۱۳۹۲، گواهینامه های کنترل کیفیت بین المللی مختلف شده است. ، و غیره.

انتهای پیام

مربوط به: بانک شهر

برای دسترسی سریعتر: