شرایط دریافت دو وام ۲۰۰ میلیون تومانی + جزییات


بانک صادرات و کارآفرین به ترتیب در قالب طرح‌هایی به نام «تبسم» و «امید آفرین» به اشخاص واجد شرایط وام ۲۰۰ میلیون تومانی پرداخت می‌کنند. این وام به دارندگان سپرده‌های قرض الحسنه هر دو بانک پرداخت می‌شود.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ وام‌های بانکی، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، به نقل از رده، وام ۲۰۰ میلیونی طرح تبسم بانک صادرات به اشخاصی پرداخت می‌شود که دارای سپرده قرض الحسنه باشند و البته سپرده آن‌ها تا پایان بازپرداخت وام نزد بانک مسدود خواهد شد. وام طرح تبسم قرض الحسنه بوده و حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن ۶۰ ماه اعلام شده است. میزان اقساط این تسهیلات بانک صادرات در صورتی که تمام ۲۰۰ میلیون تومان به متقاضیان پرداخت و حداکثر مدت زمان پرداخت اقساط آن هم ۶۰ ماه تعیین شود، ۳ میلیون و ۳۳۳ هزار و ۳۳۳ تومان خواهد بود. مجموع این رقم وام تبسم و سود آن هم ۲۰۰ میلیون و ۱۰۶ هزار تومان اعلام شده است.

اخبار مرتبط را بخوانید:

جزئیات وام ۲۰۰ میلیون تومانی طرح امید آفرین

دارندگان سپرده قرض الحسنه در بانک کارآفرین می‌توانند برای وام طرح امید آفرین درخواست دهند. افرادی امکان دریافت وام را دارند که حداقل سه ماه از خواب سپرده آن‌ها گذشته باشد. ضمانت اصلی برای این وام ارائه ضامن رسمی و سند ملکی اعلام شده است. سود وام طرح امید آفرین هم ۱۸ درصد بوده و امکان بازپرداخت آن حداکثر در ۳۶ ماه وجود دارد. بانک برای پرداخت این وام سپرده مشتریان را مسدود نخواهد کرد. در صورت پرداخت حداکثر مبلغ وام امید آفرین، با نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت مذکور، میزان اقساط ۷ میلیون و ۲۳۰ هزار و ۴۷۹ تومان خواهد بود. کل سود این مبلغ وام هم ۶۰ میلیون و ۲۹۷ هزار و ۲۴۸ تومان و مجموع رقم تسهیلات و سود آن ۲۶۱ میلیون و ۲۵۷ هزار و ۲۴۸ تومان است.

انتهای پیام

برای دسترسی سریع‌تر: