شاسی بلند EV6 مدل ۲۰۲۲; اولین خودروی برقی کیا وارد شد (فیلم)


کیا اعلام کرده است که قصد دارد تا قبل از سال ۲۰۲۶ ۱۱ وسیله نقلیه الکتریکی جدید را روانه بازار کند که اولین آنها کیا EV6 2022 است. این خودرو در دو پیکربندی در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت، یکی به صورت تک موتور الکتریکی نصب شده در محور عقب و دیگری به صورت دو موتور الکتریکی هر کدام در هر محور. در ادامه ویدیوی معرفی کیا EV6 مدل ۲۰۲۲ را مشاهده خواهید کرد.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ اینستاگرام Camapress را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود.

چرخ های عقب پایه کیا EV6 از یک باتری کوچکتر تغذیه می کند که ۱۶۷ اسب بخار قدرت را در اختیار موتور الکتریکی قرار می دهد، در حالی که موتور چهار چرخ متحرک از یک باتری بزرگتر تغذیه می کند و می تواند ۳۲۰ یا ۵۷۶ اسب بخار قدرت تولید کند. شتاب صفر تا ۱۰۰ GT-Line که ۳۲۰ اسب بخار است، ۴.۵ ثانیه است و اگر می خواهید عملکرد بالاتری داشته باشید، باید به سراغ GT بروید که ۵۷۶ اسب بخار قدرت دارد و شتاب آن تا ۳.۵ ثانیه تخمین زده می شود. .

به گفته کیا، باتری ۵۸ کیلوواتی ۳۷۳ کیلومتر برد خواهد داشت و باتری بزرگتر که ۷۷.۴ کیلووات است می تواند نیروی مورد نیاز برای طی مسافت ۵۰۰ کیلومتر را با یک بار شارژ تامین کند.

GT-Line با دیفرانسیل عقب با قیمت ۵۲۴۵۵ دلار و قیمت مشابه با چهار چرخ متحرک ۵۷۱۱۵ دلار است. اگر زیرساخت وجود داشته باشد و این خودرو وارد کشور ما شود، تصمیم می گیرید در چه محدوده قیمتی به دست مصرف کنندگان برسد؟

تماشای پربازدیدترین ویدیوها:

انتهای پیام/

مربوط به: چی

برای دسترسی سریعتر: