شاخص کل بورس دوباره رشد کرد/ خروج پول از بازار ادامه دارد


شاخص کل بورس امروز با ۱۱ هزار و ۷۳۹ واحد افزایش نسبت به سه روز گذشته به مرز یک میلیون و ۴۲۶ هزار و ۹۵ واحد رسید. شاخص کل هم وزن نیز با ۴ هزار و ۳۳۹ واحد افزایش نسبت به چهارشنبه گذشته در محدوده ۴۰۱ هزار و ۹۰۷ واحد قرار گرفت.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ بورس، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کماپپرس، امروز ارزش کل معاملات بورس ۱۱ هزار و ۱۵۵ میلیارد تومان بود. نمادهای «فملی»، «کچاد» و «فولاد» بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل بورس امروز داشتند. امروز دوباره ارزش خالص تغییر مالکیت قانونی به بازار واقعی منفی شد و ۳۰ میلیارد تومان پول واقعی از این بخش خارج شد. بیشترین خروج پول واقعی امروز مربوط به سهم «شاراک» پتروشیمی شازند اراک بود. پس از آن نمادهای «شبندر» و «خودرو» بیشترین میزان برداشت واقعی را تجربه کردند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

در حال حاضر شاخص کل بورس به خوبی پیشرفت می کند، اما همچنان پولی به این بخش سرازیر نمی شود. اما مجید عشقی رئیس سازمان بورس در مراسم رونمایی از صندوق املاک و مستغلات اعلام کرد که با توجه به برنامه ها و صندوق هایی که در حال تاسیس است، پیش بینی می شود بازار در آینده رشد خوبی داشته باشد و بزرگتر شود. البته این موضوع نیازمند همکاری بانک مرکزی و سایر ارگان های ذیربط است.

اطلاعات کلی:

در مورد سهم قپونه بیشتر بدانید

شرکت نوش پونه مشهد با نماد قپونه در بازار دوم بورس حضور دارد. در حال حاضر ارزش بازار این سهم تقریباً به ۷۷۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان می رسد. شرکت های گروه صنایع صنعتی تبرک، صندوق سرمایه گذاری انحصاری مدیریت بازار مریدین، توسعه صنعتی و عمرانی تبرک و یک شخص حقیقی بیشترین سهم را در قاپونه دارند.

انتهای پیام

مربوط به: موجودی

برای دسترسی سریعتر: