سیتروئن C4 SUV 2023 با رونمایی مجدد به بازار می آید (ویدئو)


برای مدل ۲۰۲۳، شرکت سیتروئن بدنه ای برای شاسی بلند سیتروئن C4 طراحی کرد که تا حد زیادی از محصول شاخص این خودروساز یعنی سیتروئن C5X الهام گرفته شده است. در واقع طراحی این خودرو به گونه ای است که آن را در جایی بین خودروهای ژاپنی، آلمانی و سوئدی قرار می دهد. می توان گفت که قسمت عقب آن شباهت هایی با محصولات Seat دارد. در ادامه ویدیوی معرفی سیتروئن C4 SUV 2023 را مشاهده خواهید کرد.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود.

به گزارش کاماپرس، تعیین سبک بدنه یک شاسی بلند سیتروئن C4 دشوار است، اما بدون شک جایگزینی منحصر به فرد برای خودروی هاچ بک و SUV است. این محصول جدید در اکثر بازارهای اروپایی مانند آلمان، فرانسه، ایتالیا و اسپانیا با موتور الکتریکی عرضه خواهد شد. مدل برقی این خودرو با نام e-C4 X مجهز به باتری ۵۰ کیلووات ساعتی است که با یک بار شارژ می تواند مسافت ۳۶۰ کیلومتر را طی کند. یکی از ویژگی های مثبت این باتری این است که در عرض یک ساعت تا ۸۰ درصد شارژ می شود.

نسخه الکتریکی e-C4 X از موتوری استفاده می کند که قادر به تولید ۱۳۶ اسب بخار قدرت و ۲۶۰ نیوتن متر گشتاور است. شتاب ۰ تا ۱۰۰ این مدل ۹.۷ ثانیه و حداکثر سرعت آن ۱۵۰ کیلومتر در ساعت است.

تماشای ویدیوهای پربازدید:

انتهای پیام

مربوط به: سیتروئن

برای دسترسی سریعتر: