سیاتل می تواند 40 درصد پلیس را به دلیل دستور واکسن اخراج کند


اداره پلیس تخلیه سیاتل خود را برای شکست دیگری آماده می کند

این شهر به دلیل ناتوانی در مهار ویروس کرونا تا 403 افسر یا حدود 40 درصد از 1000 نیروی کار خود تیراندازی می کند. بر اساس گزارشات محلی ، تا 18 اکتبر.

یک مقام ناشناس به فاکس 13 نیوز گفت: “محیط کاملا سمی و منفی است.” اما قبل از آن من مطمئن نیستم که این مکان خوبی برای کار طولانی مدت برای سلامت روان من باشد. این بسیار استرس زا بود. ”

در مجموع 292 مقامات تا 6 اکتبر شواهدی از واکسیناسیون علیه ویروس کرونا ارائه نکرده اند. علاوه بر این ، 111 مقام در انتظار نتایج درخواست معافیت هستند. رندی هوسریک سخنگوی PD Seattle گفت.

اداره پلیس سیاتل بیش از 300 افسر خود را از زمان ناآرامی های Black Lives Matters و جنبش “محافظت از پلیس” شهر را در سال 2020 ویران کرده است ، از دست داده و باعث خشم سیاسی و عمومی مردم شده است.

رئیس پلیس موقت آدریان دیاز از همه مأموران می خواهد برای تماس با 911 از 13 اکتبر آماده باشند.
عکس توسط کارن دوسی/گتی ایماژ

در پاسخ به بحران نیروی انسانی در انتظار ، آدریان دیاز ، رئیس پلیس موقت پیشنهاد کرد که بخش وی آن را تغییر دهد. “بسیج مرحله 3” از 13 اکتبر به بعد ، شامل سایر شرایط اضطراری. به گزارش فاکس 13 ، این امر مستلزم آن است که همه پرسنل قسم خورده آماده باشند تا به تماس 911 پاسخ دهند.

“ما برای تک تک شما ارزش قائل هستیم. و من نمی خواهم شما را به عنوان یک کارمند از دست بدهم. اما افرادی که بیشتر به شما اعتماد دارند افرادی هستند که می خواهند واکسینه شوید. “

دیدگاهتان را بنویسید