سگ دختر شکارچی پاداش می گوید به او گفته شده افشا نشود “داده های فعال”


سگ دختر شکارچی پاداش ، لیسا چپمن ، ادعا می کند که به او گفته شده افشا نکند. “اطلاعات فعال” در مورد جستجوی برایان لاندری در هنگام بازگشت پدرش به کلرادو پس از آسیب دیدگی مچ پا در طول شکار.

چپمن هفته گذشته به شوخی گفت که “اخبار بزرگ” به زودی منتشر می شود. این در مورد جستجوی یک فراری 23 ساله است که تنها شخص مورد علاقه در مرگ دوست دخترش گابی پتیتو بود.

“سلام به همه ، من به دلیل امنیت حساب در توییتر قفل شده ام. فقط برگشت شخصی در مورد آخرین توییت من با اخبار مهم پرسید. ” او در توییتی گفت یکشنبه. “از من خواسته شد که هیچگونه اطلاعات متحرک را فاش نکنم. زیرا رسانه های زیادی پیرامون این پرونده وجود دارد. “

او مشخص نکرد که چه کسی به او گفته است مادرش را نگه دارد.

دختر تلویزیون تلویزیونی در پس زمینه مشکی در جایی که نوشت ، عکس گرفت ، “می دانم که خیلی چیزها را از دست داده ام. من به طور مرتب پیام ارسال نمی کنم و من خیلی دورم حقیقت این است که من یک ابرقهرمان هستم. “

چپمن در توییت دیگری گفت که «برای ما عادی است که (از جمله همه شما) گرم کردن پناهجویانی که آنها در آنها حفر کردند. او دوباره قیام می کند. ” “قربانی تنظیم شده است.”

هفته گذشته ، او توییت کرد که مجبور است “در حال حاضر بی ادبانه صحبت کنید … به روند کار اعتماد کنید.”

لیسا چپمن ، دختر شکارچی سگ پادشاهی گفت که به او دستور داده شده است اطلاعات مربوط به جستجوی برایان لاندری را فاش نکند.
اینستاگرام

در همین حال ، چپمن گفت که پدر 68 ساله اش ، نام اصلی Duane Chapman ، “موقتاً برای انجام کارهای تجاری به کلرادو برمی گشت.”

او اشاره کرد که سگ “در ماه عسل در فلوریدا بود”. افزایش دادن: “ما هنوز در حال جستجو هستیم #برایان لباسشوییتیم فلوریدا را ترک می کنم و مثل همیشه ، هر آنچه می توانم با شما به اشتراک بگذارم ، انجام خواهم داد. “

تیم پدرش به WFLA گفت که وی پس از آسیب دیدگی مچ پای خود در هنگام جستجوی لباسشویی ، برای معاینه پزشکی عازم کلرادو بود.

وی همچنین در حال جمع آوری بودجه برای ادامه آنچه او می نامد است “جستجوی گران قیمت.” جاش بنسون ، گزارشگر WFLA در توییتی نوشت.به

“تیم گفت که او یک شبکه صالح از اعضای تیم محلی را جمع آوری کرده است ، که آنها را” تیم فلوریدا “می نامد ، که تا زمانی که او دور است به جستجوی خود ادامه می دهند. او گفت که رهبری کلرادو را تا زمانی که آنجا بود ادامه می دهد. ” او اضافه کردبه

سگ به سان گفت که تیم او بیش از 3000 تماس دریافت کرد ، اگرچه او اعتراف کرد که طرفداران دارد اکثر آنها گفتند: “سلام ، ما عاشق سگ هستیم!” اما بقیه “بسیار خوب” بودند.

گفته می شود برایان لاندری در 13 سپتامبر خانه والدین خود را ترک کرد.
گفته می شود برایان لاندری در 13 سپتامبر خانه والدین خود را ترک کرد.
اینستاگرام

“گرفتن کسی مهم نیست. [or] در چه سطحی؟ “او به خبرگزاری گفت.

ماه گذشته لباسشویی از بندر شمالی این خانواده پس از آنکه والدینش ادعا کردند او در پیاده روی در منطقه 25000 هکتاری کارلتون رزرو ، که مقامات از 18 سپتامبر در جستجوی آن بودند ، پیاده شد ، ناپدید شد.

والدین او ، کریس و روبرتا لاندری ، به پلیس گفتند که پسرشان در 14 سپتامبر خانه را ترک کرد ، اما آنها سه روز منتظر ماندند تا علیرغم رسوایی پیرامون وی ، وی را مفقودالاثر اعلام کنند.

Dog the Bounty Hunter پس از زخمی شدن مچ پا در حین شکار برایان لاندری به کلرادو برمی گردد.
Dog the Bounty Hunter پس از زخمی شدن مچ پا در حین شکار برایان لاندری به کلرادو برمی گردد.
دنور پست از طریق گتی ایماژ.

هفته گذشته ، استیون برتولینو ، وکیل خانواده در بیانیه ای گفت که لباسشویی گمراه شده است و گفت برایان در 13 سپتامبر از خانه خارج شد.

از برایان خواسته شد در مورد ناپدید شدن پتیتو در سفر بین المللی این زوج مورد بازجویی قرار گیرد-اما وکیل گرفت و از همکاری امتناع کرد.

او بدون دوست دخترش ، 22 ساله ، در 1 سپتامبر به خانه بازگشت ، تقریباً سه هفته قبل از پیدا شدن جسد وی در وایومینگ در 19 سپتامبر.دیدگاهتان را بنویسید