سهام بازار در ۱۵ جولای ۱۴۰۱ / شاخص کل در آخرین روز کاری هفته دوباره سقوط کرد.


شاخص کل بورس با ۸ هزار و ۴۷۶ واحد کاهش نسبت به دیروز به رقم یک میلیون و ۵۰۲ هزار و ۵۹۸ واحد رسید. شاخص کل هم وزن نیز با ۲ هزار و ۴۵۶ واحد کاهش نسبت به روز گذشته به ۴۱۸ هزار و ۵۱۹ واحد تبدیل شد.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ بازار سهام، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود.

به گزارش کماپپرس، امروز نمادهای «فملی»، «فرس» و «بافجار» بیشترین تأثیر منفی را بر شاخص کل سهام بازار داشتند. ارزش کل معاملات بورس امروز به ۱۹ هزار و ۱۸۰ میلیارد تومان رسید. در این روز ارزش خالص تغییر مالکیت قانونی به پول واقعی در بازار برای هفدهمین روز متوالی منفی شد و ۳۶۲ میلیارد تومان پول واقعی از این بخش خارج شد. بیشترین خروج پول واقعی امروز مربوط به سهام «شپنا» شرکت پالایش نفت اصفهان بود. پس از آن نمادهای «شستا» و «فولاد» بیشترین میزان برداشت واقعی را داشتند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

علی آذری کارشناس بازار سرمایه در گفت و گو با تجارت نیوز اعلام کرد: اخبار سیاسی در روزهای اخیر بیشترین تاثیر را در بورس و بازارهای موازی مانند طلا، سکه و … داشته است. همچنان اخبار مثبت و منفی زیادی در داخل و خارج از کشور منتشر می شود که بر بازار سهام و شاخص کل تاثیر می گذارد. به احتمال زیاد تاثیر اخبار در هفته آینده ادامه خواهد داشت و در واقع بازار سرمایه مانند هفت روز گذشته گیج کننده خواهد بود.

اطلاعات کلی:

سهم سپتامبر را بدانید

شرکت الکترونیک سامان کیش با نماد شهریور ماه در بازار دوم بورس حضور دارد. در حال حاضر ارزش بازار این سهم به ۱۹ هزار و ۱۴۴ میلیارد تومان می رسد. در حال حاضر بانک سامان، رفاه کرگانی، گروه توسعه مالی و اقتصادی سامان، بیمه سامان و توسعه امید آتیه اندیش بیشترین سهم را در شهریور ماه به خود اختصاص داده اند.

انتهای پیام

مربوط به: پرداخت الکترونیک سامان کیشموجودی

برای دسترسی سریعتر: